بازگشت آزمون؛ همان سردار همیشگی (عکس)

مهاجم ایرانی زنیت به تمرینات این تیم بازگشت....

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت روسیه پس از غیبت تقریبا طولانی، بالاخره به همراه مالکوم و دریوسی به تمرینات تیمش اضافه شد تا آماده دیدار مقابل احمد گروژنی در چارچوب هفته پانزدهم لیگ روسیه شود.


سردار در دیدار هفته نهم لیگ روسیه در مقابل تیم یوفا موفق به گلزنی شد ولی به دلیل مصدومیت شدید از زمین مسابقه بیرون رفت و پس از بهبودی، به اردوی تیم ملی ایران نیز دعوت شد و حتی موفق به گلزنی در برابر ازبکستان شد.


پس از بازگشت سردار به روسیه، این بازیکن دچار سرماخوردگی شد و به دلیل مشکوک بودنش به ابتلا به کرونا، راهی قرنطینه شد و با وجود منفی بودن تست کرونایش، مدتی را به دور از تمرینات زنیت بود.
آنگونه که رسانه های روسیه اعلام کردند، آزمون به دلیل کسالت و ضعف بدنی، شرایط حضور در مسابقات را نداشت و به همین دلیل سرگی سماک سرمربی زنیت به مهاجم ایرانیش استراحت داد تا او مهیای دیدارهای بعدی زنیت بشود.


سردار در زمان غیبتش، دیدارهای حساسی از جمله بازی مقابل دورتموند و لاتزیو را از دست داد و تیمش نیز با شکست در لیگ روسیه در مقابل زوبین کازان، صدر جدول لیگ برتر را به زسکا مسکو واگذار کرد.


آزمون اکنون با حضور در تمرینات تیمش، آماده دیدار مقابل احمد گروژنی است و پس از آن، راهی رم خواهد شد تا مقابل لاتزیو صف آرایی کند.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون