بازگشت احتمالی اومتیتی به لیگ قهرمانان بعد از ۱۴ ماه

این احتمال وجود دارد که ساموئل اومتیتی امشب اولین بازی خود در لیگ قهرمانان را بعد از ۱۴ ماه تجربه کند...

این احتمال وجود دارد که ساموئل اومتیتی امشب اولین بازی خود در لیگ قهرمانان را بعد از ۱۴ ماه تجربه کند

به گزارش مدال، ساموئل اومتیتی مدت‌ها است در لیگ قهرمانان اروپا به میدان نرفته است.

به گزارش موندو دپورتیوو، بارسلونا امشب در هفته چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در نیوکمپ میزبان اسلاویا پراگ جمهوری چک خواهد بود. ارنستو والورده که تیمش می‌تواند با پیروزی در این بازی گام بلندی برای صعود بردارد، بار دیگر می‌تواند روی عثمان دمبله - که برای بازی با ایبار به دلایل فنی در لیست قرار نگرفت - و البته ساموئل اومتیتی حساب کند. مدافع ارزشمند فرانسوی امسال تنها یک بازی انجام داده و آن هم بازی با ایبار بوده است. دیداری که پس از آن دوباره از ناحیه زانو احساس درد کرد و خانه نشین شد.

حال اومتیتی دوباره مجوز پزشکی لازم برای حضور در میادین را کسب کرده است. احتمال دارد والورده امشب از او در قلب خط دفاعی استفاده کند. اگر این اتفاق رخ بدهد، اومتیتی برای اولین بار طی 14 ماه گذشته، در لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهد رفت. او در فصل جاری هنوز در این تورنمنت فرصت بازی پیدا نکرده و آخرین بار فصل گذشته در جریان پیروزی بارسلونا مقابل آیندهوون بازی در لیگ قهرمانان را تجربه کرد. جالب اینکه اومتیتی در دقیقه 79 همان بازی با دریافت کارت زرد دوم، اخراج شد.

حال باید دید والورده امشب چه ترکیبی را روانه میدان می‌کند. اومتیتی در بیش از یک سال اخیر همواره با کابوسی به نام مصدومیت دست به گریبان بوده است.

اخبار مرتبط:

گواردیولا با بارسلونا دست به یقه می‌شود!

تگ ها


مدافع فرانسوی فوتبال جهان ارنستو والورده ساموئل اومتیتی بارسلونا اسلاویا پراگ بارسلونا-اسلاویا پراگ UEFA Champions League فوتبال