بازگشت احتمالی ۴ بازیکن به سایپا

مدیرعامل باشگاه سایپا از بازگشت چهار بازیکن اخراجی این تیم به تمرینات خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هیئت مدیره باشگاه سایپا پس از شکست مقابل استقلال و برای بررسی شرایط این تیم در فاصله سه هفته تا پایان فصل لیگ برتر با حضور فراز کمالوند تشکیل جلسه داد که در آن، سرمربی نارنجی پوشان ۴ بازیکن(محسن مسلمان، مهرداد عبدی، رضا جعفری و کوروش ملکی) را در اختیار باشگاه قرار داد.

با این وجود گویا مسئله به وجود آمده بین طرفین با تشکیل جلسه حسین خبیری، عضو جدید هیئت مدیره باشگاه سایپا با این بازیکنان برطرف شده و آنها احتمالا به زودی به تمرینات نارنجی پوشان برمی‌گردند.

مهرداد سراجی، مدیرعامل باشگاه سایپا در خصوص ۴ بازیکنی که در اختیار باشگاه سایپا قرار گرفته‌اند، عنوان کرد: هر چهار نفر، از بازیکنان ارزشمند و وفادار به باشگاه سایپا هستند و قطعاً در ادامه راه در کنار تیم، برای موفقیت و سربلندی باشگاه سایپا تلاش خواهند کرد.

او ادامه داد: به آقای خبیری، عضو هیئت مدیره و معاون ورزشی باشگاه، ماموریت ویژه داده شده تا سریعاً موضوع مرتبط به این چهار بازیکن را مورد رسیدگی قرار داده، مسائل مربوط را شناسایی و برای بازگشت آنان به تمرینات اصلی تیم با هماهنگی کادر فنی و سرمربی تیم، چاره‌اندیشی کنند.

بیشتر بخوانید:

اتهام عجیب مربی سایپا به دروازه‌بان

سراجی: سایپا فصل بعد سهمیه آسیا می‌خواهد!

 

 

تگ ها


فوتبال ایران سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال