بازگشت احتمالی مالک سابق و جنجالی نفت تهران به فوتبال با خرید شاهین

از مالک سابق باشگاه نفت تهران به عنوان خریدار جدید باشگاه شاهین شهرداری بوشهر نام برده می‌شود....

از مالک سابق باشگاه نفت تهران به عنوان خریدار جدید باشگاه شاهین شهرداری بوشهر نام برده می‌شود.

به گزارش مدال، گمانه‌زنی‌ها در مورد انتخاب سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر همچنان ادامه دارد و از اسامی مختلفی برای هدایت این تیم نام برده می‌شود.

شهرداری بوشهر به عنوان مالک این باشگاه شاهین، مذاکراتی را با اسپانسری ظاهرا قدرتمند در تهران آغاز کرده است. به این ترتیب انتخاب سرمربی این تیم همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

اسپانسر جدید قصد دارد برای شروع، تیم شاهین را به مدت ۳ سال اجاره کند، اما مالکان این باشگاه برای اجاره تیم‌شان مردد هستند. آنها نمی‌دانند اجاره این تیم به صلاح است یا انتقال دائمی مالکیت. به همین دلیل برای گرفتن تصمیم نهایی منتظر خریدار اصلی پای میز مذاکره هستند تا با او بدون واسطه صحبت کنند.
گویا قرار است طی امروز و فردا جلساتی در تهران بین این اسپانسر و شهرداری بوشهر برگزار شود تا در مورد نحوه واگذاری بحث و احتمالا توافقاتی شود.

با این شرایط باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در آینده‌ای نزدیک شاهد تغییرات گسترده‌ای در خود خواهد بود و حتی احتمال تغییر مدیرعامل، سرپرست و برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پس از جدایی عبدالله ویسی وجود دارد.

البته ویسی فقط به دلیل عدم حضور اسپانسر از هدایت شاهین کناره‌گیری نکرد، بلکه شرایط برای ادامه همکاری او با تیم شاهین فراهم نبود. این مربی علاوه بر مخالفانی که داشت، دیگر حمایت مدیرعامل را هم از دست داده بود و با نتایجی هم گرفته بود تصمیم به جدایی گرفت.

جالب اینجاست که از مالک سابق و جنجالی باشگاه نفت تهران به عنوان اسپانسر جدید تیم شاهین بوشهر نام برده می‌شود. البته او هنوز به شکل مستقیم وارد مذاکره نشده و پیش از این افراد دیگری به نمایندگی از او پای میز مذاکره می‌آمدند، ولی به نظر می‌رسد او به زودی در یکی از همین جلسات حاضر می‌شود.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید در جلسات اخیر چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و آیا مالک سابق و جنجالی نفت تهران دوباره به فوتبال برمی‌گردد یا خیر.

بیشتربخوانید:

علی کریمی برای بوشهری‌ها شرط گذاشت

تگ ها


شاهین بوشهر در آستانه واگذاری فوتبال