بازگشت احسان؛ خط دفاع نساجی جان می گیرد

احسان قهاری مدافع راست نساجی در بازی با گل گهر بعد از چندین ماه در لیست تیمش قرار گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، او فصل گذشته که بعد از جدایی حسن جعفری به بازیکن ثابت تیم نساجی تبدیل شده بود در دوران تعطیلی بازی ها و در بازی دوستانه با نیروی زمینی با پارگی رباط مواجه شد و مجبور شد ماه های متمادی دور از میادین باشد. در بازی با گل گهر احسان بعداز چندین ماه دوری از میادین به لیست تیمش برگشت و به نظر می رسد رفته رفته مهیای حضور در ترکیب ثابت نساجی می شود. 

احسان که فصل گذشته بازی های خوبی از او در جناح راست خط دفاعی نساجی دیده بودیم با حضور در ترکیب تیم مازنی می تواند قدرت تهاجمی نساج ها را بیشتر کند. خبر خوب دیگر برای نساجی اینکه مجتی ممشلی دیگر مدافع تیم نساجی که در بازی با سپاهان رباط پاره کرده بود در حال بازگشت به میادین است. این بازیکن در بازی با سپاهان در اصفهان که با برتری یک بر صفر نساجی همراه بود رباط پاره کرد. با بازگشت این دو بازیکن به ترکیب نساجی این تیم دست کم در فاز دفاعی تبدیل به تیم بهتری می شود. نساجی فصل گذشته با حضور این دو مدافع و حامد شیری و مجتبی بیژن در نیم فصل دوم در ۹ بازی گلی نخورد. در این بین نقش بازی های خوب حسین ماهینی هم در صلابت خط دفاعی نساجی تاثیر گذار بود. 

نساجی روزهای حساسی را در لیگ برتر سپری می کند و در تلاش است در نیم فصل دوم با جمع آوری امتیازات لازم در لیگ برتر باقی بماند. 

عکس: معین نادری

بیشتر بخوانید:

شبیه سازی نساجی توسط گل‌گهر در کمپ تیم ملی (عکس)

درخواست نساجی ؛ رای نهایی را صادر کنید

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال