بازگشت اسکوچیچ به نیمکت ایران در قطر

سرمربی تیم‌ملی قادر خواهد بود با پایان دوره قرنطینه و تست منفی کرونا برابر عراق روی نیمکت تیمش را هدایت کند....

به گزارش "ورزش سه"، بدترین اتفاق برای تیم ملی مثبت شدن دو عضو فنی تیم ملی پیش از جدال با سوریه بود. تیم ملی به واسطه مثبت شدن تست کرونای دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان در شرایطی آماده‌ اولین جدال در مسیر انتخابی جام‌جهانی شد که مربیان خود را در تمرینات پیش از این جدال حاضر نمی‌دید.

با این حال شاگردان دراگان اسکوچیچ موفق شدند در اولین گام سوریه را در استادیوم آزادی ناکام بگذارند و حریف با شکست اینبار تهران را ترک کرد. حریفی که در دوره قبلی انتخابی جام‌جهانی روسیه، در هر دو بازی رفت و برگشت موفق شده بود از ایران تساوی بگیرد. 

مهمترین نکته برای تیم ملی ایران در دومین بازی‌اش در مسیر جام جهانی قطر که هفته آینده برابر عراق خواهد بود، منفی شدن تست دراگان اسکوچیچ است. سرمربی کروات تیم ملی امروز پاسخ منفی تست کرونای خود را دریافت کرده و به این واسطه قادر خواهد بود در جدال با عراق که با نظر کنفدراسیون در قطر برگزار خواهد شد، از روی نیمکت شاگردانش را هدایت کند.

اسکوچیچ البته برای این موضوع باید تست PCR نیز دریافت کند و احتمالا با توجه به مدت زمانی که درگیر این بیماری بوده، مشکلی از این بابت نخواهد داشت و در این جدال حساس در کنار زمین و نیمکت شاگردانش را برای دست‌یابی به دومین برد و نزدیک شدن به جام جهانی کوچ خواهد کرد.

تیم ملی در اولین بازی خود موفق شد سوریه را در تهران شکست دهد و با توجه به تساوی کره جنوبی و عراق اکنون در صدر جدول این گروه قرار گرفته است.

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ