بازگشت اعتصاب‌کنندگان به اردوی فولاد خوزستان

قرار است تعدادی از بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان که به دلایل مالی از حضور در اردوی فولاد خوزستان در تهران امتناع کرده بودند، با پادرمیانی یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه در اردوی تیم حاضر شوند....

قرار است تعدادی از بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان که به دلایل مالی از حضور در اردوی فولاد خوزستان در تهران امتناع کرده بودند، با پادرمیانی یکی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه در اردوی تیم حاضر شوند.

بازیکنان غایب تیم فوتبال فولاد خوزستان به اردوی این تیم در تهران اضافه می‌شوند.

به گزارش مدال، روز گذشته در خبرها داشتیم که چند بازیکن فولاد خوزستان نظیر سینا مریدیف فرزاد جعفریف حسن بیت‌سعید، ایوب والی، احسان مرادیان، میثم دورقی و ... در اعتراض به برخی تصمیمات باشگاه فولاد از همراهی تیم‌شان در سفر به تهران خودداری کردند و اواخر شب گذشته نیز حسن بیت‌سعید با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش از هواداران فولاد خداحافظی کرد.

در همین رابطه خبر می‌رسد که با وساطت علی محمدی رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان مشکل این شش بازیکن برطرف شده و آن‌ها به احتمال زیاد طی امروز تا فردا به اردوی فولادمردان اضافه می‌شوند.

گزارش خبرنگار خوزستان اسپورت حاکیست، این بازیکنان امروز جلسه‌ای با رئیس هیئت مدیره باشگاه برگزار کردند. از جزئیات کامل این جلسه هنوز خبری منتشر نشده، اما در مجموع تفاهمات لازم بین طرفین صورت گرفت و شش بازیکن غایب ضمن سفر به تهران در تمرینات فولاد خوزستان حاضر می‌شوند تا آماده‌ی حضور در ترکیب سرخ‌پوشان جنوبی در لیگ نوزدهم شوند.

اخبار مرتبط:
مدیرعامل فولاد علیه اعتصاب کنندگان موضع گرفت

تگ ها


باشگاه فولاد خوزستان اخبار فولاد خوزستان