بازگشت ایکاردی به سری آ؛ ۳ گزینه احتمالی مائوریتو

مائورو ایکاردی به احتمال زیاد فصل بعد به فوتبال ایتالیا باز خواهد گشت....

به گزارش "ورزش سه"، تابستان ۲۰۱۹ بود که مائورو ایکاردی به شکلی تلخ از اینتر جدا شد و به پی اس جی پیوست. قرارداد او قرضی با بند خرید دائمی بود که در نهایت تا ۲۰۲۴ قطعی شد.

ایکاردی در اوج اختلاف با آنتونیو کونته و سران اینتر بود که فید نراتزوری را زد و سال های خاطره انگیزش در اینتر به دست فراموشی سپرده شد.

فصل گذشته او ۲۰ گل برای پی اس جی زد ولی شرایط در فصل جاری متفاوت بوده است. یکی دو مصدومیت بد و نیز درخشش مویزه کین باعث شده تا ایکاردی درخشش گذشته را نشان ندهد. او تاکنون تنها شش گل برای پاریسی ها زده و هرچند مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید پی اس جی به وی در دو بازی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر بارسا میدان داد ولی نتوانست کار چندان خاصی انجام دهد.

در بازی برگشت در پارک دو پرنس البته مائوریتو توانست یک پنالتی برای تیمش بگیرد.

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، در صورتی که پی اس جی قرارداد کین را دائمی کند و نیز بازیکنانی چون لیونل مسی یا رونالدو را به خدمت بگیرد، ایکاردی به نوعی قربانی خواهد شد. با حضور نیمار، امباپه، کین، دی ماریا، رونالدو یا مسی، طبعا جایی برای ایکاردی نخواهد بود.

در این صورت ستاره آرژانتینی ترجیح می دهد به فوتبال ایتالیا برگردد. بازگشت به اینتر تحت هیچ شرایطی محتمل نیست ولی سه باشگاه رم؛ میلان و یوونتوس خواهان جذب وی هستند.

یوونتوس از دو سال پیش مشتاقه به جذب ایکاردی است و میلان هم ایکاردی را بهترین جانشین برای زلاتان می دانند. انتقال به هر کدام از این دو باشگاه، بدون شک باعث خشم هواداران اینتر نیز خواهد شد. پیوستن به رم اما مشکلی برای ایکاردی ایجاد نخواهد کرد و او در فضایی بدون تنش می تواند به فوتبالش ادامه دهد. ایکاردی به سری آ بر می گردد؟

تگ ها


آث میلان اینتر میلان پاری سن ژرمن مائورو ایکاردی آ اس رم یوونتوس سری آ