بازگشت ایکاردی به لیست ۱۸ نفره اینتر مقابل جنوا

مائورو ایکاردی به لیست اینتر اضافه شد...

ستاره آرژانتینی پس از هفته ها شانس بازی کردن برای اینتر را خواهد داشت.

به گزارش مدال، مائورو ایکاردی تا سال 2021 با اینتر قرارداد دارد ولی از چند ماه پیش آینده او در هاله ای از ابهام است. باشگاه تلاش زیادی برای تمدید قرارداد او داشت ولی دو طرف هنوز به توافقی دست پیدا نکرده اند. اظهارات تند واندا، همسر ایکاردی که ایجنت او نیز محسوب می شود نیز باعث شد تا سران اینتر تصمیم به پس گرفتن بازوبند کاپیتانی از ستاره آرژانتینی بگیرند و همین اتفاق باعث شد تا ایکاردی قید بازی برای این باشگاه را بزند.

او مدتی به بهانه مصدومیت در تمرینات شرکت نکرد اما سپس تیم پزشکی اینتر اعلام کرد که مصدومیت او هرگز جدی نبوده است.

سرانجام پس از مذاکرات متعدد ایکاردی حاضر شد به تمرینات برگردد اما نیمی از اعتبار خود در رختکن را از دست داده و مشکلات او با چند بازیکن بزرگ تیم هم به قوت خود باقی است.

پس از اینکه ایکاردی از فهرست بازی یکشنبه شب برابر لاتزیو خارج شد، شایعه اختلاف او با اسپالتی(سرمربی اینتر) نیز قوت گرفت اما در هر صورت او امروز در فهرست بازی با جنووا قرار گرفته  و باید دید که فردا بازی خواهد کرد یا خیر. ایکاردی از 19 فوریه دیگر برای اینتر بازی نکرده و در سال 2019 نیز تنها دو گل در جام حذفی به ثمر رسانده است.

امروز نشریه گاتزتا دلو اسپورت تیتر یک خود را به ایکاردی اختصاص داده و نوشته است که پیراهن اوچقدر می ارزد؟ طبق ادعای این منبع معتبر، سران اینتر تصمیم گرفته اند تا رقم فسخ قرار داد او را از 110 میلیون یورو به 60 میلیون یورو کاهش دهند تا به این وسیله راه برای خروج او هموارتر شود. تصمیمی عجیب که نشان از عزم جدی باشگاه برای خلاص شدن از دست ایکاردی دارد. ستاره ای که زمانی محبوب ترین بازیکن بین هواداران بود.در وبسایت ترانسفرمارکت نیز ارزش ایکاردی از 100 میلیون یورو به 90 میلیون یورو کاهش یافته است.

البته هنوز دو ماه تا پایان فصل باقی مانده و باید دید که در نهایت سرنوشت ایکاردی در اینتر چه خواهد شد. او هنوز هم می تواند نظرات را نسبت به خود تغییر دهد.

تگ ها


مائورو ایکاردی اینتر میلان جنوا سری آ فوتبال