بازگشت بازنشسته ها به فدراسیون فوتبال و دهن کجی تاج به قانون

مسئولانی که به دلیل بازنشسته بودن مسئولیت رسمی خود را ترک کرده بودند، در حال بازگشت به فدراسیون فوتبال هستند....

به گزارش مدال، چند ماه پس از آنکه ماجرای رفتن بازنشسته ها از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فروکش کرد، برخی از این چهره ها در حال بازگشت هستند تا دهن کجی مهدی تاج به قانون قدرتمندتر از قبل ادامه داشته باشد!

محمدرضا ساکت نمونه بارز این دهن کجی است که با وجود بازنشسته بودن و برخی ابهامات دیگر که در موردش وجود داشت از مسئولیت دبیرکلی فدراسیون فوتبال کنار رفت اما به عنوان مشاور قدرتی به مراتب بالاتر از دبیری از مهدی تاج دریافت کرد و به همه کاره تیم ملی فوتبال ایران تبدیل شد.

با وجود همه انتقاداتی که نسبت به این موضوع مطرح شد اما محمدرضا ساکت همچنان به عنوان یکی از تصمیم گیرندگان اصلی در فدراسیون حضور دارد و به عنوان سرپرست تیم ملی هم روی نیمکت می نشیند و تقریبا امور تیم ملی را در اختیار دارد.

درحالی که انتقادات پیرامون ادامه فعالیت محمدرضا ساکت فروکش نکرده است، یک بازنشسته دیگر به فدراسیون برگشت. غلامرضا بهروان که رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ بود و به علت بازنشستگی از مسئولیتش کنار گذاشته شد، چند روزی است که به عنوان مشاور به سازمان لیگ برگشته و قرار است در برگزاری مسابقات لیگ برتر کنار سهیل مهدی باشد که سرپرست کمیته مسابقات شده است.

در میان بازنشسته ها تاکنون علی کفاشیان هنوز به فوتبال برنگشته که به نظر می رسد با روال فعلی او هم به‌زودی مسئولیتی در فدراسیون خواهد گرفت. این اتفاقات در حالی رخ می دهد که سازمان بازرسی در قبال آنها سکوت کرده است.

بیشتر بخوانید:

تاج راهی ترکیه شد؛ مذاکره با ویلموتس یا سایر گزینه‌ها؟

تگ ها


مهدی تاج فدراسیون فوتبال محمد رضا ساکت ایران فوتبال