بازگشت بازیکن دو ملیتی تیم ملی بسکتبال به انگلستان

بازیکن ایرانی- بریتانیایی تیم ملی بسکتبال پس از پایان کارتیم ملی در مسابقات انتخابی کاپ آسیا به انگلستان بازگشت، ملی‌پوش ایرانی‌تبار اهل آمریکا اما به ایران آمد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم ملی بسکتبال در حالی دو دیدار خود برابر عربستان و سوریه در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا را برگزار کرد که دو بازیکن دو تابعیتی در ترکیب خود داشت.

مایک رستم پور و آرون گرامی پور بازیکنان دو ملیتی بودند که برای این رقابت‌ها به اردوی تیم ملی دعوت شدند و با وجود حضور در خارج از کشور خود را به ترکیب تیم ملی ملحق کردند. رستم پور بازیکن ایرانی - آمریکایی پیش از آغاز اردوی تیم ملی از آمریکا به ایران آمد، آرون گرامی پور اما زمانی انگلستان را ترک و به جمع ملی پوشان ملحق شد که چند روز از اردوی آماده سازی آنها گذشته بود.

بعد از اتمام دیدارهای تیم ملی در انتخابی کاپ آسیا، رستم پور همراه با دیگر ملی پوشان به کشورمان بازگشت. قرار است وی پیشنهاداتی که از تیم‌های باشگاهی کشور دریافت کرده را بررسی کند تا هرچه زودتر برای حضور در لیگ برتر با یکی از آنها عقد قرارداد کند.

گرامی پور اما از قطر به انگلستان و محل اقامت خود در منچستر بازگشت. وی هم در نظر دارد فعالیت‌های باشگاهی خود را از سر بگیرد.

بیشتر بخوانید:

خوشحالی سوری ها در حد صعود به جام جهانی!(عکس)

بررسی شکست ایران برابرسوریه در کمیته فنی/ملی‌پوشان ایده‌آل نبودند

 

 

تگ ها


تیم ملی بسکتبال آرون گرامی پور مایک رستم پور دو تابعیتی‌ها بسکتبال