بازگشت باورنکردنی مهاجم سابق استقلال به میادین!

یکی از باشگاه‌های تازه صعود کرده به رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال ایران در انتقالی جالب مهاجم سابق استقلال را به خدمت گرفته است....

به گزارش "ورزش سه" احمد مومن‌زاده مهاجم اصالتا اصفهانی و سابق تیم‌های استقلال، سپاهان، فولاد، سایپا و ... که ۶ سال قبل از میادین ورزشی با بازی در تیم پارسه تهران کنار رفته بود، حالا تصمیم گرفته است تا در سن ۴۵ سالگی بار دیگر به میادین بازگردد و به مسن‌ترین بازیکن فوتبال ایران بدل شود؛ مومن زاده با تیم ون پارس نقش جهان که با قهرمانی در سوپر لیگ استان اصفهان جواز حضور در لیگ دسته سوم را کسب کرده است، به تواق رسیده و می‌خواهد در فصل جدید نیز در این تیم توپ بزند.

گفتنی است مومن زاده سابقه قهرمانی در لیگ برتر به همراه تیم های فولاد خوزستان و سایپا البرز را در کارنامه دارد و حالا می‌خواهد در ۴۵ سالگی بار دیگر برای نخستین بار در مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران در تیم زادگاه خود به میدان رود؛ او در فصل گذشته نیز در سوپرلیگ اصفهان، همراه ون پارس بود و نقش کلیدی را در صعود این تیم به لیگ دسته سوم ایفا کرد. مهاجم سابق استقلال حالا لقب پیرترین بازیکن فوتبال ایران را با حضور در رقابت‌های لیگ سه یدک می‌کشد و باید دید چه کارنامه‌ای را از خود در مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال ایران همراه با تیم ون پارس نقش جهان به جای خواهد گذاشت.

تگ ها


احمد مومن زاده