بازگشت با زیدان به کابوس دوران فابیو کاپلو

این روزها اوضاع مارسلو در رئال مادرید خوب نیست و او به جدایی نزدیک و نزدیک تر می شود....

به گزارش مدال و به نقل از مارکا، زین الدین زیدان هرگز پنهان نکرده است که برایش نیمکت نشین کردن مارسلو چه کار دشواری است. ستاره برزیلی یکی از ارکان هت تریک قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ با زیدان بود و فصل ۱۴-۲۰۱۳ نیز نقش او در لادمسیا انکار نشدنی است. او توانست در فینال گل سوم رئال را نیز به اتلتیکو بزند.

فوتبال اما به زمان حال وابسته است و گذشته ها هیچ کمکی به مارسلو نمی کنند. ستاره برزیلی فصل جاری تبدیل به کابوسی برای رئالی ها شده است. او در شش بازی از ابتدا به میدان رفته و در ۴ بازی(کادیز، شاختار، والنسیا و آلاوس) رئال مغلوب شده است. در شش بازی اخیر که او یک دقیقه هم به میدان نرفته، رئال تمام بازی ها را پیروز شده است.

از سال ۲۰۰۷ سابقه نداشته که مارسلو در شش بازی متوالی به میدان نرود. ژانویه ۲۰۰۷ که او به رئال پیوست توسط فابیو کاپلو مربی وقت رئال در نیمه دوم بازی با دپورتیوو بازی کرد و سپس در ۱۰ بازی از ۱۱ بازی پایانی فصل در ترکیب قرار نگرفت.

یک فصل بعد زیر نظر برند شوستر مارسلو تبدیل به مدافع چپ ثابت رئال مادرید شد.

فصل ۱۳-۲۰۱۲ او با تصمیم ژوزه مورینیو در دو بازی برابر ختافه و بارسا نیمکت نشین شد و فصل ۱۹-۲۰۱۸ نیز زیر نظر سانتی سولاری در ۴ بازی به میدان فرستاده نشد. مارسلو دقایق پایانی بازی با وایادولید راهی میدان شد و فردای همان روز سولاری حکم اخراجش را دریافت کرد و زیدان به رئال بازگشت.

اکنون او با زیدان که یکی از تحسین کنندگان همیشگی اش محسوب می شود، در حال بازگشت به دوران کابوس وارد فابیو کاپلو است با این تفاوت که مارسلو ۱۳ سال پیش یک بازیکن ۱۸ ساله بود و کمتر کسی توقع داشت او در ترکیب رئال به میدان برود ولی شرایط فعلی او نشان می دهد که باید فصل بعد به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد.

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ ایکر کاسیاس به رئال مادرید بازگشت

زنگ خطر در رئال؛ زیدان ۶ بازیکن را نمی خواهد

 

 

تگ ها


کاپلو زیدان تیم ملی روسیه مارسلو فوتبال ایران رئال مادرید لالیگا فوتبال