بازگشت به خانه؛ آلونسو مربی رئال سوسیداد B شد

ژابی آلونسو ستاره سابق باشگاه رئال مادرید، بعد از سال‌ها به تیم نخست خود بازگشت و رسماً به عنوان سرمربی جدید تیم دوم رئال سوسیداد معرفی شد....

به گزارش مدال؛ «ژابی آلونسو» ستاره سابق تیم ملی اسپانیا که فوتبال حرفه‌ای خود را از باشگاه رئال سوسیداد B شروع کرده بود، امروز رسماً به عنوان مربی فصل آینده این تیم معرفی شد.

آلونسو که ستاره پوشیدن پیراهن تیم‌های بزرگ و پرطرفداری همچون لیورپول، رئال مادرید و بایرن مونیخ را در کارنامه‌اش می‌بیند، بازگشت به رئال سوسیداد بعد از 20 سال را بسیار هیجان‌انگیز خواند و اعلام کرد: «این اولین قدم جدی من در عرصه مربیگری است. حضور اسپانیا من را به وجد می‌آورد. دلایل من به سوسیداد زیاد بود؛ شخصی و ورزشی. قصد دارم به تیمم برای رسیدن به روزهای خوب و موفقیت‌های بیشتر کمک کنم و برای تحقق این هدف از همین امروز تمام تلاشم را خواهم کرد. به عنوان بازیکن همواره دوست داشتم که شرایط بازی را کنترل کنم و حالا به عنوان مربی از شاگردانم می‌خواهم در هر لحظه خود را با شرایط وقف دهند و به توانایی‌های خود ایمان داشته باشند. من با مربیان بزرگ فراوانی کار کردم و از هر کدام از آنها چیزهای زیادی آموختم اما هر فردی باید سبک خاص خود را داشته باشد و من نیز در همین راستا تلاش خواهم کرد. سعی می‌کنم از تمام روزهایم لذت ببرم و این فاکتور را به تیمم تزریق کنم.»

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد دستمزد نجومی به ستاره جنجالی رئال مادرید

تگ ها


ژابی آلونسو رئال سوسیداد لالیگا اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات لالیگا فوتبال