بازگشت به فنرباغچه؛ تکلیف الهیار مشخص شد

با نظر کادر فنی باشگاه فنرباغچه الهیار صیاد منش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به اردوی این تیم باز می گردد و از این پس برای تیم ترکیه ای به میدان خواهد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، الهیار صیاد منش که در سال ۲۰۱۹ با تیم فنرباغچه قرارداد ۵ ساله امضاء کرده بود برای کسب تجربه در یک تیم دسته دومی در فوتبال ترکیه و در ادامه برای زوریا لوهانسک اوکراین بازی کرد که عملکرد او در تیم اوکراینی به گونه ای بود که هم به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و هم باشگاه فنرباغچه اعلام کرد در ادامه مسیر تصمیم دارد از وجود این بازیکن در سوپر لیگ ترکیه بهره ببرد. 

به واسطه نمایش خوب الهیار در اردوی تیم زوریا لوهانسک اوکراین این باشگاه خواستار تمدید قرارداد قرضی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران شده بود و باشگاه دینامو کی یف هم برای همکاری با این بازیکن با باشگاه فنرباغچه وارد مذاکره شد اما در نهایت باشگاه ترکیه ای اعلام کرد در ادامه مسیر خود قصد دارد از وجود این بازیکن بهره ببرد چون الهیار اکنون به مهاجم با تجربه تری تبدیل شده است و می تواند انتظارات باشگاه را در خط حمله بر آورده کند. 


سایت«cumhuriyet» ترکیه در این باره نوشت با نظر مثبت کادر فنی باشگاه فنرباغچه الهیار صیادمنش در دور برگشت سوپر لیگ ترکیه برای این تیم بازی خواهد کرد.

تگ ها


الهیار صیادمنش فنرباغچه ترکیه فوتبال ایران اوکراین زوریا لوهانسک فوتبال