بازگشت بیرو به روز‌های خوب/ هیولا روی ریل کلین شیت

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس به دوران اوج خود نزدیک شده است....

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس به دوران اوج خود نزدیک شده است.

به گزارش مدال،با شروع فصل جدید لیگ برتر، پرسپولیسی‌ها تغییرات زیادی را در ترکیب خود دیدند و بارها، پست بازی بازیکنان این تیم دچار تغییر شد. این موضوع روی کیفیت عملکرد بازیکنان هم تاثیرگذار بود تا جایی که فلش انتقادات را به سمت‌شان چرخاند. 

علیرضا بیرانوند یکی از بازیکنانی بود که به نظر می‌رسید وارد دوران افت خود شده و با روندی که در پیش گرفته بود، شاید حتی شماره یک تیم ملی را از دست می‌داد، اما حالا اوضاع برای او بهبود پیدا کرده و سه بازی پیاپی می‌شود که دروازه‌اش را بسته نگه داشته است.

در ۱۰ دیدار گذشته، بیرانوند ۸ بار درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت که حاصل آن ۴ کلین شیت بوده و خبر بهتر اینکه ۳ کلین شیت پیاپی طی ۳ بازی اخیر برای او و سرخپوشان ثبت شده است. بیرانوند مقابل تراکتور تبریز، استقلال، سپاهان اصفهان، شهرخودرو مشهد، پیکان، شاهین بوشهر، ماشین‌سازی تبریز و فولاد خوزستان به میدان رفته که برابر استقلال، شاهین، ماشین‎سازی و فولاد کلین شیت کرده است. در هر ۴ بازی هم موقعیت‌هایی روی دروازه سرخپوشان خلق شد، ولی او توانست از قفس توری تیمش محافظت کند.

همچنین در دو بازی مقابل پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان، بوژیدار رادوشوویچ دروندروازه‌بان پرسپولیس ایستاد که در هر ۲ دیدار، پرسپولیس گلی دریافت نکرد.

در حال حاضر، پرسپولیس از ۱۰ بازی گذشته خود ۵ گل دریافت کرده است. احسان حاج‌صفی (تراکتور)، کی‌روش استنلی و محمد محبی (سپاهان)، فرشاد فرجی (شهرخودرو) و سعید واسعی (پیکان) تا به اینجای لیگ توانسته اند دروازه هیولای پرسپولیس را باز کنند.

بیشترببینید:

بازنشر پرتاب دست علیرضا بیرانوند در صفحه اینستاگرامی 433/ ویدیو

تگ ها


آمار بیرانوند هیولا بیرانوند روی نوار کلین شیت پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال