بازگشت بیل به رئال با مصدومیت؛ واقعی یا ساختگی؟

گرت بیل روز گذشته به تمرینات پیش فصل رئال اضافه شد ولی به بهانه مصدومیت تمرین نکرد....

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل پس از یک فصل کابوس وار دیگر، همچنان وضعیتی نامعلوم در رئال مادرید دارد. ستاره ولزی که دیگر در ایده های زین الدین زیدان جایی ندارد، در ۱۲ بازی آخر رئال تنها دو بار در میدان حضور داشت و رئال در پی واگذاری او به باشگاهی دیگر است. 

بیل چندی پیش فاش ساخت که از باشگاه رئال مادرید عصبانی است چرا که سال گذشته اجازه انتقال او را نداد.

بیل پس از پایان کار رئال در فصل ۲۰-۲۰۱۹ هنوز به تمرینات پیش فصل این تیم اضافه نشده است. او که اخیرا دقایقی در بازی ولز برابر فنلاند و بلغارستان بازی کرد، قرار بود روز گذشته خود را به کادر فنی معرفی کند اما طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، مصدومیت پا را بهانه کرد و در سالن بدنسازی اختصاصی تمرین کرد.

این در حالی است که او در جریان بازی با بلغارستان هیچ نشانه ای از مصدومیت نداشت و بازی را هم بدون مشکل به اتمام رساند تا این شائبه قوت بگیرد که بیل قصد ندارد با زیدان رودررو شود.

در باشگاه رئال مادرید هم به این نتیجه رسیده اند که برای جلوگیری از هر گونه تنشی بین بیل و کادر فنی، مجوز جدایی او را صادر کنند.

رئال حاضر است دستمزد یک سال او را به عنوان غرامت پرداخت کند و در عوض قرارداد او فسخ شود. رئال حتی حاضر است بیل را به باشگاهی دیگر قرض بدهد و نیمی از دستمزدش را نیز پرداخت کند.

تگ ها


گرت بیل زیدان رئال مادرید