بازگشت توماس مولر به آلمان با جت خصوصی

توماس مولر، ستاره بایرن مونیخ، که با مثبت شدن تست کرونایش درست قبل از برگزاری دیدار فینال جام باشگاه های جهان، از شرکت در مسابقه و جشن قهرمانی بازماند، حداقل می تواند سفری مجلل به وطن داشته باشد!...

به گزارش "ورزش سه"، درست است که ابتلای توماس مولر به کرونا هیچ جنبه مثبتی ندارد، اما اینکه قطر اصراری ندارد ستاره بایرن را تا پایان دوران قرنطینه اش در این کشور نگه دارد و او می تواند با یک جت خصوصی بسیار لوکس و مجلل به آلمان بازگردد، شاید اندکی بتواند آلام او را التیام بخشد.

مولر پس از ابتلا به ویروس کرونا نتوانست در پیروزی ۱-۰ هم تیمی هایش در فینال جام باشگاه های جهان برابر تیگرس مکزیک حاضر باشد و جشن قهرمانی را نیز از دست داد. او که به دور از هم تیمی های خود قرنطینه شده استف مجبور شد حتی در هتلی جداگانه اقامت کند. مولر احتمالا دو بازی آینده بایرن برابر آرمینیا بیله‌فلد و اینتراخت فرانکفورت را از دست خواهد داد و ممکن است در دیدار رفت بایرن برابر لاتزیو در چمپیونزلیگ نیز غایب باشد.

اما اگر از آن مدل آدم هایی باشید که همیشه نیمه پر لیوان را در نظر می گیرید، شنیدن این نکته که مولر حداقل می تواند سفری لذتبخش و بسیار لوکس به آلمان داشته باشد، شما را خوشحال خواهد کرد.

مولر با توجه به اینکه قوانین قطر او را مجبور به اقامت تا زمان بهبود از کرونا نمی کند، امشب و با جتی خصوصی احتمالا هم زمان با بازگشت تیم بایرن مونیخ، به آلمان پرواز خواهد کرد.

مولر بلافاصله پس از رسیدن به آلمان باید در منزل خود قرنطینه شود. در باواریا، طول مدت قرنطینه حداقل ۱۰ روز است. اگر تست کرونای او پس از ۱۰ روز منفی شود، قرنطینه مولر به پایان خواهد رسید.

تگ ها


بایرن مونیخ توماس مولر