بازگشت حسن رحیمی به تمرینات کشتی

قهرمان کشتی آزاد جهان و دارنده مدال برنز وزن ۵۷ کیلوگرم المپیک، پس از جراحی زانو و طی دوران نقاهت، تمرینات سبک خود را آغاز کرد ......

قهرمان کشتی آزاد جهان و دارنده مدال برنز وزن ۵۷ کیلوگرم المپیک، پس از جراحی زانو و طی دوران نقاهت، تمرینات سبک خود را آغاز کرد.

حسن رحیمی که پس از بازگشت از بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو با تشدید مصدومیت از ناحیه زانوی پای راست روبرو شده بود، سرانجام روز سوم مرداد ماه امسال، پای خود را تیغ جراحان سپرد تا بتواند دوباره برای کشتی ایران افتخارآفرینی کند.

رحیمی پس از انجام عمل جراحی، اقدامات درمانی، فیزیوتراپی و دوران نقاهت خود را زیر نظر پزشکان پشت سر گذاشت و خوشبختانه با روند درمانی خوبی روبرو شد.

در این راستا او به تازگی با مجوز پزشکان و تحت نظر مربیان به خانه کشتی بازگشته و تمرینات سبک و عمومی را آغاز کرده است. آزادکار ریزنقش تیم ملی ایران در نظر دارد به زودی خود را برای حضور در رویدادهای پیش رو آماده کند.

آنچه از روند درمانی و آماده سازی حسن رحیمی مشخص است او تلاش می کند به رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۸ برسد و اگر تا آن زمان نتوانست به شرایط مطلوب دست پیدا کند، شانس خود را برای حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا محک خواهد زد.

 

تگ ها


اخبار روز کشتی