بازگشت حسن زاده به ذوب آهن

مسعود حسن زاده مهاجم فصل گذشته تیم سپاهان بار دیگر به ذوب آهن بازگشت. خرید سه مهاجم توسط امیرقلعه نویی در سپاهان که در د ......

مسعود حسن زاده مهاجم فصل گذشته تیم سپاهان بار دیگر به ذوب آهن بازگشت.

خرید سه مهاجم توسط امیرقلعه نویی در سپاهان که در دو روز اتفاق افتاد، سبب شد تا جایگاه مهاجمان فصل گذشته تیم به خطر بیافتد و در نهایت نیز مهدی شریفی و مسعود حسن زاده در لیست خروجی باشگاه قرار گرفتند تا فصل آینده را در تیم دیگری به میدان بروند.
حسن زاده با درخشش در تیم های مس رفسنجان و داماش به فوتبال ایرانی معرفی شد و سپس در ذوب آهن موفق شد در کنار کاوه رضایی خود را به عنوان یکی از مهاجمان آینده دار لیگ معرفی کند، اما در ادامه شرایط برای او خیلی خوب پیش نرفت.
مهاجم 27 ساله جدید ذوب آهن در نیم فصل اول لیگ شانزدهم به سایپا پیوست ولی نتوانست نمایش های خوبی با سایپا داشته باشد که فصل بسیار بدی را با حسین فرکی تجربه کرد.
در سپاهان شرایط برای حسن زاده بسیار خوب بود و این بازیکن توانسته بود، گل های تعیین کننده ای هم به ثمر برساند ولی مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی در دیدار ماقبل پایانی لیگ شانزدهم سبب شد تا این مهاجم بلند قامت در لیگ هفدهم تنها در 5 دیدار انتهایی سپاهانی ها حضور داشته باشد و در نهایت نیز حسن زاده که قراردادش با طلایی پوشان خاتمه یافته بود، مورد توجه قلعه نویی قرار نگرفت تا بار دیگر به تیمی بازگردد که خاطره های خوبی از آن دارد.
حسن زاده که دو بار با ذوب آهن قهرمانی در جام حذفی را تجربه کرده، امروز با عقد قرارداد رسمی بار دیگر به این تیم بازگشت تا فصل آینده پیراهن این تیم را بر تن کند.

تگ ها


ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال