بازگشت حسینی، حضور غیرمنتظره انصاری در ترکیب آبی‌ها

اسامی بازیکنان اصلی استقلال برای بازی با سپیدرود اعلام شد. به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان اصلی اس ......

اسامی بازیکنان اصلی استقلال برای بازی با سپیدرود اعلام شد.
به گزارش خبرنگار مدال، اسامی بازیکنان اصلی استقلال برای بازی با سپیدرود در دیداری از هفته پانزدهم لیگ برتر اعلام شد و بر این اساس، حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، علی کریمی، جابر انصاری، همام طارق، فرشید اسماعیلی و روح‌الله باقری در ترکیب اصلی استقلال بازی خواهند کرد.
حسینی پس از سه بازی نیمکت‌نشینی بار دیگر به ترکیب استقلال بازگشته و این در حالی است که در این سه بازی رحمتی گلی دریافت نکرده بود. این سومین حضور حسینی در ترکیب اصلی استقلال در لیگ و چهارمین بازی وی برای استقلال در فصل جاری است. جابر انصاری نیز در تنها حضور خود در لیگ در جریان بازی استقلال و ماشین‌سازی در هفته یازدهم لیگ در نیمه دوم به میدان رفته بود و این اولین حضور وی در ترکیب استقلال در لیگ برتر خواهد بود، هر چند وی در جام حذفی در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفته بود.
آبی‌ها برای این بازی، آرمین سهرابیان را به دلیل مصدومیت و الحاجی گرو را به دلیل سرماخوردگی در اختیار نخواهند داشت و مارکوس نویمایر نیز با نظر کادر فنی این تیم راهی رشت نشده است.
همچنین، مهدی رحمتی، خسرو حیدری، مرتضی تبریزی، الهیار صیادمنش، شاهین طارخانی، پژمان منتظری، فرشاد محمدی‌مهر، رضا آذری و مهدی قائدی نفرات ذخیره استقلال در این بازی خواهند بود.
گفتنی است این دیدار از ساعت 15 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار خواهد شد.