بازگشت حیرت آور سیرالئون در مقابل نیجریه!

تیم سیرالئون در دیداری حساس توانست نیجریه را متوقف کند تا همچنان شانس رسیدن به جام ملت های آفریقا را داشته باشد....

به گزارش ورزش سه، تیم کمتر شناخته شده آفریقایی که به سبب حضورش در ایران برای بازی دوستانه با تیم ملی مورد توجه فوتبال دوستان ایرانی بود، جمعه شب یکی از بهترین نتایج تاریخش را رقم زد.

آبی های جنوب آفریقا، در شرایطی که با چهار گل از نیجریه عقب بودند به شکلی حیرت آور و باورنکردنی، تمام گل ها را جبران و با نتیجه ۴-۴ سبزها را متوقف کردند.

در نیم ساعت اول بازی نیجریه چهار بار دروازه سیرالئون را باز کرد که دو گل را الکس ایووبی مهاجم تیم آرسنال به ثمر رساند. در دقیقه ۴۱ بازی کوامه کویی موقعیت تک به تک را وارد دروازه کرد تا سیرالئون یک گل را جبران کرده باشد.

اما اتفاق اصلی در نیمه دوم و از دقیقه ۷۲ بود. جایی که الحاجی کانارا بازیکن تعویضی و لژیونر موفق سیرالئون دو گل زد و یک گل هم مصطفی بوندا به ثمر رساند تا به شکلی حیرت آور در تنها ۱۵ دقیقه دروازه تیم قدرتمند نیجریه سه بار باز شود.

اما باوجود این کامبک استثنایی که برای تیم رنکینگ ۱۲۰ جهان بسیار ارزشمند است، سیرالئون همچنان شانس کمی برای صعود به جام ملت های آسیا دارد و با دو امتیاز از سه بازی در جایگاه سوم است. آن ها باید در دور برگشت بنین را شکست دهند.

تگ ها


نیجریه