بازگشت خسرو و یکی از مغضوبان، دل کندن از منشا

ترکیب استقلال برای بازی الهلال چند تغییر مهم داشت....

ترکیب استقلال برای بازی الهلال چند تغییر مهم داشت.

به گزارش مدال، تغییرات و سورپرایز های شفر ادامه دارد، تغییراتی که برخی اش بخاطر غیبت غفوری و چشمی  اجباری بوده و باقی اش یا تاکتیکی یا عدم رضایت از عملکردها.
شفر برای تقابل با الهلال سعی کرده فاز دفاعی تیمش را تقویت کند و  برای اینکه فشار کمتری به خط دفاعی بیاید همانطور که دیروز پیش بینی کردیم از چهار یک چهار یک همیشگی دل کنده و با بهره بردن از دو هافبک دفاعی به چهار دو سه یک روی آورده و با توجه به ممنوع التمرین شدن فرشید باقری از نورافکن در قلب زمین و در کنار کریمی بهره خواهد برد.

شفر با توجه با اتفاقات عجیبی که در دربی رخ داد و از آنجا که رحمتی به رغم کارنامه خوب در فصل جاری روحیه همیشگی را ندارد و مخالفان زیادی هم پیدا کرده قید تجربه او را زده. بدین ترتیب رحمتی علاوه بر لیگ فعلا در آسیا هم فیکس نیست آن هم در شرایطی که دیگر مغضوب هواداران یعنی فرشید  اسماعیلی که با آن چیپ جنجالی اش دردسر ساز شد فیکس است و دور از چشم هوادران  به ترکیب اصلی بازگشت.

 مهم ترین تغییر اما  بازگشت خسرو حیدری است که طی دو روز گذشته زمزمه هایی مبنی بر قوت گرفتن شانس فیکس بازی کردنش به گوش می رسید.
خسرو  بعد از هفته ها آن هم در حساس ترین بازی آسیایی آبی ها بخاطر غیبت غفوری و بازی کردن منتظری در قلب دفاع فیکس شده و شفر تجربه بیشتر او را به محمدی مهر که در  بازی پنج روز قبل فیکس بود ترجیح داده. در خط میانی شفر با تغییر سیستم از 2هافبک دفاعی استفاده کرده و نورافکن به ترکیب بازگشته.
تغییرات در فاز حمله هم  گسترده بوده. علاوه بر فیکس شدن اسماعیلی مهم ترین نکته، بازی نکردن منشا است.
 در چنین شرایطی شجاعیان وینگر راست است، پاتوسی پلی میکرو، منشا نیمکت نشین و ایسما مهاجم نوک.