بازگشت دردسر شیرین پرسپولیس به یحیی/ کدام بازیکنانش بازی می‌کنند؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با آمادگی کامل بازیکنان خط میانی خود برای بازی با نفت مسجدسلیمان کار سختی در انتخاب هافبک‌های این تیم دارد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خود را برای بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر آماده کرده است که بازیکنان این تیم در آمادگی کامل به سر می‌برند.

بشار رسن که پس از بازگشت از اردوی تیم ملی عراق با ضعف جسمانی روبرو بود شرایط بازی کردن را پیدا کرده است تا بار دیگر در ترکیب پرسپولیس قرار بگیرد. یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس که در جریان پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر به رسن استراحت داده بود می‌تواند از وی مقابل نماینده مسجدسلیمان استفاده کند.

همچنین کمال کامیابی نیا نیز که به دلیل محرومیت نتوانست تیمش را در بازی با نفت آبادان همراهی کند یکی از ارکان تیمش برای دیدار با نفت مسجد سلیمان به شمار می‌رود.

گل محمدی که با دردسر انتخاب هافبک‌های آماده برای حضور در ترکیب اصلی روبرو است، هفته گذشته امید عالیشاه را به دلیل نارضایتی از نیمکت نشینی در اختیار باشگاه قرار داد.

اتفاقی که اگر یحیی نتواند در دیدارهای پیش روی تیمش تا فینال لیگ قهرمانان آسیا مدیریت کند می‌تواند به چالش جدی بین او و بازیکنان خط میانی پرسپولیس تبدیل شود.

پرسپولیس در حالی به مصاف نفت مسجد سلیمان می‌رود که بشار رسن، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، مهدی مهدی خانی، وحید امیری، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، محمد شریفی، سعید حسین پور و احسان پهلوان را برای حضور در خط میانی دارد. انتخاب ۴ بازیکن از بین این اسامی یکی از سخت‌ترین امور کادر فنی سرخپوشان در روزهای پیش رو محسوب می‌شود.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۶:۳۵ امروز پنجشنبه با نفت مسجد سلیمان در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر دیدار می‌کند.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان یحیی گل محمدی