بازگشت دوباره استقلال خوزستان به استادیوم تختی اهواز

بر اساس اعلام سازمان لیگ دیدار استقلال خوزستان در برابر گل ریحان در هفته چهاردهم لیگ یک در استادیوم تختی اهواز برگزار می شود....

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که پیش تر استقلال خوزستان تصمیم گرفته بود به خاطر کیفیت بد زمین استادیوم تختی اهواز دیدارهای خود را در استادیوم اختصاصی فولاد برگزار کند اما گویی دوباره به این جمع بندی رسیده است که به استادیوم تختی اهواز برگردد. شاید تیم فولاد مخالف در اختیار گذاشتن استادیوم اختصاصی خود برای دیگر تیم های خوزستانی است به خصوص که چمن استادیوم اختصاصی فولاد هم در حال از دست دادن کیفیتش است.

بیشتر تیم های دسته اولی که برای برگزاری بازی با استقلال ملاثانی و استقلال خوزستان به اهواز سفر کرده اند به کیفیت بد زمین تختی اهواز معترض شده اند. این زمین جدا از اینکه چمنش را از دست داده در برخی از نقاط نامسطح است و به تیم ها اجازه بازی روی زمین را نمی دهد و حتی ممکن است موجب مصدومیت بازیکنان هم شود.

به نظر می رسد سازمان لیگ در ابتدای فصل بازدیدی از استادیوم تختی اهواز نداشته و روی سابقه این استادیوم بازی در این استادیوم را تایید کرده است به این خاطر که در این برهه از زمان وضعیت بسیار بدی دارد و تعجب برای تیم های میهمان این است که چرا تیم های اهوازی بازی های خود را در استادیوم غدیر برگزار نمی کنند که تازه تاسیس است. آنها معتقدند بازی در استادیوم تختی اهواز در دراز مدت به ضرر تیم های استقلال خوزستان و استقلال ملاثانی تمام می شود چون این تیم ها نیمی از بازی هایشان را در این استادیوم انجام می دهند و این اتفاق سلامتی بازیکنان دو تیم را به چالش می کشد.

تگ ها


استقلال خوزستان