بازگشت دو مدافع باتجربه به ترکیب پرسپولیس

سرخ‌ها در حضور دو مدافع باتجربه خود به مصاف نفت آبادان خواهد رفت....

سرخ‌ها در حضور دو مدافع باتجربه خود به مصاف نفت آبادان خواهد رفت.

پرسپولیس در شرایطی مقابل صنعت نفت آبادان به میدان خواهد رفت که سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده پس از یک بازی غیبت در لیست بازیکنان این تیم برای این بازی قرار گرفته‌اند.
به گزارش خبرنگار مدال، پس از غیبت یک جلسه‌ای و همزمان سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده در ترکیب پرسپولیس، این دو مدافع باتجربه و اصلی سرخ‌ها در جریان بازی با صنعت نفت آبادان که پنج‌شنبه هفته جاری در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد در اختیار برانکو خواهند بود و به احتمال فراوان در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان خواهند رفت. این دو پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان در مجموع تنها یک بازی فصل پرسپولیس را از دست داده بودند و در غیاب این بازیکنان، برانکو ناچار به استفاده از نادری و کامیابی‌نیا در قلب خط دفاعی شده بود.
در لیست 19 نفره پرسپولیس برای بازی با نفت آبادان که ساعتی پیش اعلام شد نام حسینی و خلیل‌زاده دیده می‌شود تا شایعاتی که پیرامون استراحت احتمالی این دو بازیکن پیش از بازی با پاختاکور شنیده می‌شد رد شود. با این حال در کنار کمال کامیابی‌نیا که پیش از این غیبت وی برای بازی با نفت مسجل شده بود شایان مصلح نیز در این لیست قرار نگرفته است. مصلح در بازی با نفت مسجدسلیمان نیز در شرایط ایده‌آل بدنی به میدان نرفته بود و به نظر می‌رسد در این دیدار استراحت خواهد داشت تا مشکلی برای بازی با پاختاکور نداشته باشد. در غیاب مصلح، نادری این بار در دفاع چپ بازی خواهد کرد و در خط میانی در غیاب کامیابی‌نیا باز هم نوراللهی انتخاب اول برانکو در پست هافبک دفاعی خواهد بود.
در چنین شرایطی باز هم به مانند بازی با نفت مسجدسلیمان، احسان حسینی 20 ساله تنها مدافع پرسپولیس روی نیمکت خواهد بود و به جز وی سعید حسین‌پور هافبک 20 ساله سرخ‌ها نیز که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را دارد دیگر گزینه تدافعی برانکو روی نیمکت خواهد بود. پرسپولیس در این دیدار به جز مصلح و کامیابی‌نیا که به آنها اشاره شد، انصاری، ماهینی، همتی، ربیع‌‌خواه و رادوشوویچ را هم به دلیل مصدومیت در این دیدار در اختیار نخواهد داشت.
گفتنی است دیدار پرسپولیس و نفت آبادان پنج‌شنبه ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.