بازگشت رامین؛ علی پروین در ماموریت غیرممکن!

علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپولیس بار دیگر قرار است در نقش واسطه به ایفای نقش بپردازد ......

 علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپولیس بار دیگر قرار است در نقش واسطه به ایفای نقش بپردازد. طی سالیان اخیر او همواره تلاش زیادی برای آشتی برخی شاگردان قدیمی‌اش را در دستور کار قرار داده است و البته اینبار قرار است در ماموریتی تقریبا ناممکن پا پیش بگذارد و واسطه بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس شود.

رامین رضاییان، بازیکنی با کیفیت در سطح عالی اما با رفتاری که در در فلسفه برانکو ایوانکوویچ جایی ندارد در اواسط فصل شانزدهم از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شد. سرمربی کروات سرخپوشان که برترین عملکرد چند سال اخیر را از رامین رضاییان گرفته و او را به بازیکنی محبوب در سکوها تبدیل کرده بود، در نهایت تاب رفتار غیرحرفه‌ای او را نداشت و در آستانه بازی لیگ قهرمانان آسیا و برابر الجزیره امارات به واسطه درگیری درون تمرینی با علی علیپور دستور اخراج نهایی او را صادر کرد و در این مدت حتی به درخواست هواداران برای حضور در جشن قهرمانی نیز پاسخ منفی داد.

رضاییان راهی اروپا شد تا به آرزوی خود دست یابد و در نهایت نیز سه بازی در جام جهانی را پشت سر گذاشت اما اکنون هنوز تصمیمی برای آینده فوتبالی خود نگرفته است. اتفاقی که شایعه حضور دوباره‌اش در فوتبال ایران را داغ کرده است. در شرایطی که از تراکتورسازی به عنوان مقصد او یاد می‌شد، طی روزهای اخیر زمزمه وساطت علی پروین برای بازگرداندن او به پرسپولیس داغ شده است.

علی پروین در این خصوص اینطور توضیح می‌دهد: رامین بازیکن سابق پرسپولیس بوده و در این باشگاه زحمت کشیده است. در خصوص بازگشت وی برانکو نظر نهایی را خواهد داد اما من دوست دارم که به پرسپولیس بازگردد. در این باره صحبت خواهم کرد تا انشاالله این اتفاق صورت بگیرد. فکر می‌کنم خود بازیکن هم دوست دارد که دوباره در فوتبال ایران به بازی بپردازد و باید ببینیم در نهایت تصمیم سرمربی که همه کاره تیم است و همه چیز باید طبق نظر او باشد چه خواهد بود. من به عنوان یک هوادار پرسپولیس درخواستم را با برانکو در میان خواهم گذاشت و این تنها کاری است که می‌توانم انجام دهم.

پروین درباره قهرمانی پرسپولیس با رای کمیته استیناف گفت: به هر حال رایی بوده که کمیته انضباطی صادر کرده و من به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم امیدوارم این فصل هم آنها بتوانند همچون دو فصل گذشته قهرمانی لیگ را به دست بیاورند. فکر می‌کنم پرسپولیس می‌تواند برای سومین فصل متوالی قهرمان شود.
اسطوره باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار حساس مقابل الدحیل گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس مقابل صدهزار هوادار بتواند مقابل این تیم قدرتمند قطری پیروز شود من بازی رفت را کامل دیدم حق پرسپولیس آنجا هم باخت نبود من خودم هم خیلی دوست دارم به ورزشگاه بروم. پیش بینی ام این است که پرسپولیس یکی از چهار تیم پایانی باشد.
پروین درباره لیست کارلوس کی‌روش خاطرنشان کرد: شاید کی‌روش در این مدت در ایران حضور نداشته اما بازی‌های لیگ را قطعا زیر نظر داشته و تلاش کرده که بهترین ها را دعوت کند. ما باید به نظر او درباره انتخاب نفرات احترام بگذاریم.

تگ ها


رامین رضائیان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال