بازگشت رفیعی به اهواز

هافبک خلاق پرسپولیس که در هفته‌های نخستین فصل جاری لیگ برتر برای فولاد به میدان رفته بود بار دیگر به اهواز بازگشته است....

هافبک خلاق پرسپولیس که در هفته‌های نخستین فصل جاری لیگ برتر برای فولاد به میدان رفته بود بار دیگر به اهواز بازگشته است.

چند ماه پس از جدایی از فولاد، سروش رفیعی در هفته هفدهم لیگ برتر با پرسپولیس و در اهواز مقابل این تیم به میدان خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، سروش رفیعی که تابستان امسال و پس از حضور یک ساله در فوتبال قطر به فوتبال ایران بازگشت پس از مسجل شدن محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس تا زمستان امسال، با توافقی سه جانبه راهی اهواز شد تا در نیم‌فصل نخست فصل جاری برای فولاد به میدان برود.
رفیعی که به دلیل عدم صدور آی تی سی بازی نخست فولاد را از دست داده بود از هفته دوم و از بازی با پرسپولیس در تهران برای این تیم به میدان رفت و 5 بازی متوالی در ترکیب این تیم حضور داشت. با این حال پس از شکست خانگی فولاد مقابل سایپا در هفته ششم، وی از ترکیب اصلی این تیم خارج شد و در ادامه نیز به دلیل مشکلات مالی از حضور در تمرینات فولاد سرباز زد. در پی این اقدام وی، باشگاه فولاد با شکایت به سازمان لیگ، اقدام به فسخ یک جانبه قرارداد وی این بازیکن کرد. طرفین در نهایت به توافق رسیدند و رفیعی همراه با فولادی‌ها عازم مشهد شد تا در بازی هفته نهم این مقابل پدیده به میدان برود با این حال ثبت شدن فسخ قرارداد رفیعی در سازمان لیگ مانع از حضور این بازیکن در ترکیب فولاد شد تا رفیعی بدین طریق از جمع بازیکنان فولاد جدا شود.
حال سروش همراه با پرسپولیسی‌ها عازم اهواز شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد برای سومین بار در فصل جاری و نخستین بار با پیراهن پرسپولیس در غدیر به میدان خواهد رفت.