بازگشت رونالدو به منچستر، با رقمی عجیب‌تر از تصور

منچستریونایتد امیدوار است بتواند کریستیانو رونالدو را در یک هفته پیش رو به خدمت بگیرد اما سقف مشخصی را برای این مساله در نظر گرفته است.....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آینده کریستیانو رونالدو در یوونتوس همچنان مبهم است. با وجود اینکه مکس آلگری دو روز پیش در نشست خبری خود تاکید کرد که رونالدو قصد جدایی ندارد، نیمکت نشینی این بازیکن در بازی شب گذشته برابر اودینزه بسیار خبرساز شد. فابریتزیو رومانو خبرنگار نقل و انتقالاتی اسکای اسپورتس ادعا کرد که رونالدو خود درخواست کرده تا از ابتدا بازی نکند چرا که به دنبال راهی برای جدایی از یوونتوس است اما پاول ندود نایب رئیس یووه در مصاحبه با خبرنگاران گفت که رونالدو ۱۰۰ درصد ماندنی است.

فوق ستاره پرتغالی در ۳۰ دقیقه پایانی وارد زمین شد و دقیقه ۹۴ یک گل هم زد که توسط وی ای آر مردود اعلام شد.

نشریه میرر امروز ادعا کرد که رونالدو بر خلاف نظر سران یووه به جدایی فکر می کند و در حالی که احتمال بازگشت او به رئال صفر شده و پی اس جی هم توان مالی برای جذب او ندارد، منچستریونایتد تنها امید وی برای جدایی محسوب می شود.

طبق این گزارش، یونایتد قصد دارد در ۸ روز باقیمانده تا پایان نقل و انتقالات، پیشنهادی ۳۰ میلیون یورویی برای رونالدو ارائه کند و در صورت موافقت یووه، ستاره سابق خود را برگرداند. رونالدو تنها یک سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد و بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ برای منچستریونایتد بازی می کرد.

میرر نوشته است که یونایتد فقط می تواند ۳۰ میلیون یورو برای رونالدو هزینه کند و در صورت مخالت یووه، شانسی برای بازگشت رونالدو وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که رونالدو ۳ سال پیش با ۱۱۲ میلیون یورو از رئال راهی یووه شده بود.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال