بازگشت رویایی بایرامی به خط حمله

مهرداد بایرامی بعد از چند سال دوباره به خط حمله بازگشت و بازگشت باشکوهی نیز به پست تخصصی خود داشت ....

به گزارش مدال، مهرداد بایرامی جوان لاغر اندام اردبیلی در گسترش فولاد با گل های خود به تیم های بزرگ لیگ برتر چهره شد تا مسیر پیشرفت خود را با تراکتور آغاز کند. او وارد تیم جوان و یکدست خطیبی در تراکتور شد و با سابقه همکاری که با این مربی داشت میخواست پله ها را نیز دو به یکی طی کند ولی رفتن خطیبی از تراکتور پایان رویاهای او و تونی اولیویرا هرگز به این فوروارد بازی نداد تا در روز پایانی با گلزنی همین فوروارد کار خود را در تراکتور به پایان رسانده و درگوش فوروارد گلزن خود بکوید که به او گفته بودند او را بازی ندهد.

بایرامی بعد از آن سال چند تیم عوض کرد و هرگز آن بایرامی گلزن نبود تا از در 2 سال گذشته نیز یک تغییر پست اجباری داشته باشد و یک خط عقب تر برگردد. مهرداد بایرامی در عرض سه فصل از یک فوروارد گلزن تبدیل به یک هافبک شد تا اینکه در هفته های انتهایی این فصل ورق برگشت و نادر دست نشان با آمدنش به سپیدرود این بازیکن را دوباره به خط فوروارد انتقال داد و بخت با او یار بود تا در تمامی دیدارهای حساس گلزنی کند. 

بایرامی در دیدار با پرسپولیس یک گل زد و یک پنالتی گرفت. مقابل استقلال و نفت مسجد سلیمان هم گلزنی کرد. بایرامی به تراکتور و فروزان در آن دیدار حساس و جنجالی دو گل حساس زد و مقابل پارس جنوبی نیز ستاره میدان بود یک گل زد یک پنالتی گرفت و گل دوم او نیز به اشتباه آفساید اعلام شد. 

بایرامی تمام سالهایی را که در خط هافبک بود با پنج دیدار انتهای فصل در خط فوروارد جبران کرد و شش گل زدو و دو پنالتی گرفت تا یکی از بهترین های لیگ در این هفته ها باشد. با آغاز نقل و انتقالات قطعا او مشتری های زیادی از تیم های لیگ برتر خواهد داشت و البته تبریز با دو تیم لیگ برتری! که باید دید این فوروارد اردبیلی با بازگشت به تبریز روزهای رویایی خود را در تبریز ادامه خواهد داد.

تگ ها


مهرداد بایرامی سپید رود رشت لیگ برتر خلیج فارس فوتبال