بازگشت رویایی خطیبی به عرصه مربیگری

پس از دو سال دوری از عرصه فوتبال، رسول خطیبی بار دیگر با قبول هدایت تیم ماشین‌سازی، به جرگه مربیان بازگشت....

بازگشت رویایی خطیبی به عرصه مربیگری

به گزارش خبرنگار مدال از تبریز، رسول خطیبی در شرایطی هدایت ماشین سازی را بر عهده گرفت که این تیم سال گذشته با هدایت مهاجری و علیرغم داشتن مشکلات متعدد، عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته بود. لیگ برتر قرعه کشی شد و مشخص گردید که ماشین سازان باید در سه هفته ابتدایی به ترتیب مقابل استقلال تهران، شهر خودروی مشهد و سپاهان اصفهان قرار بگیرند. رویارویی با این سه تیم، یک شروع دشوار را برای خطیبی و تیمش رقم زد و آغاز بازی ها با استقلال تهران، یک آزمون دشوار برای رسولِ جوان بود.

پیش از آغاز بازی و زمانی که مراسم آغازین را شاهد بودیم، هزاران هوادار حاضر در ورزشگاه بنیان دیزل یک صدا رسول خطیبی را تشویق کرده و به همشهری جوانشان بابت بازگشت به عرصه مربیان تبریک گفتند.

تیم رسول همانند همیشه کار را تهاجمی آغاز کرد و این شانس را داشت که در همان دقایق ابتدایی، دروازه حریف را باز کند که این اتفاق رخ نداد. بازی در ادامه حالت تعادل را به خود گرفت و هیچ کدام از دو تیم برتری خاصی نسبت به هم نداشتند.

در شرایطی که کسب یک نتیجه مساوی هم برای ماشین نتیجه خوبی به حساب می آمد. گل دقایق واپسین زارعی، یک پیروزی رویایی را برای ماشین سازان به ارمغان آورد تا رسول خطیبی را خوشحال ترین چهره این بازی بنامیم؛ او به بهترین شکل ممکن به لیگ برتر بازگشت.

اخبار مرتبط:

خطیبی: برد را به جمشیدخطیبی تقدیم می‌کنیم

بازگشت رویایی خطیبی به عرصه مربیگری

تگ ها


اخبار ماشین سازی ماشین سازی رسول خطیبی ماشین سازی استقلال استقلال ماشین سازی ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال