بازگشت زوج سرشناس به ترکیب الدحیل

با اتمام مصدومیت دو ستاره سرشناس و گلزن خط حمله الدحیل به تمرینات آماده سازی این تیم بازگشتند....

به گزارش مدال، الدحیل صدرنشین کنونی لیگ ستارگان قطر و یکی از رقبای پرسپولیس ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با خبر امیدوارکننده ای در آستانه بازی های پیش رو مواجه شد. زوج مصدوم و خطرناک خط حمله این تیم با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به تمرینات بازگشتند تا رکراکی سرمربی مراکشی مشکلی برای بهره بردن از آنها مقابل السیلیه نداشته باشد.


ماریو مانژوکیج و معز علی دو ستاره گران قیمت و سرشناس خط حمله الدحیل بعد از مصدومیتی دو هفته ای با تلاش کادر پزشکی از دیروز به تمرینات الدحیل بازگشتند تا برای بازی با السیلیه که از حساسیت خاصی برخوردار است، آماده شوند. بنا به اعلام این باشگاه هر دو بازیکن مجوز بازگشت به ترکیب را دارند و با حضورشان این تیم با آمادگی بیشتری برای قهرمانی زودهنگام تلاش خواهد کرد.


ابراهیم مسرور مدیر داخلی الدحیل در مصاحبه با الوطن ضمن تایید بازگشت این دو ستاره از مصدومیت مدعی شد قهرمانی در این فصل از رقابت ها برای گرفتن جواز صعود به جام باشگاه های جهان ۲۰۲۰ به میزبانی دوحه از اهمیت خاصی برای او و باشگاه برخوردار است از همین رو تک تک امتیازات باقی مانده در لیگ ستارگان اهمیت دارد.

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


تیم ملی کرواسی ماریو مانژوکیچ فوتبال جهان لیگ ستارگان قطر الدحیل Mario Mandžukić Almoez Ali Zainalabiddin Abdulla الدحیل Stars League فوتبال