بازگشت زودهنگام ‌کریس رونالدو به تورین منتفی شد؟!

به نظر می رسد که فوق ستاره پرتغالی یوونتوس یعنی کریستیانو رونالدو تا قبل از تاریخ ۱۸ می به ایتالیا باز نخواهد گشت چرا که از طرف یوونتوس اصراری در این باره وجود ندارد....

به گزارش "ورزش سه", جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا در تاریخ ۲۶ آوریل اعلام کرد که ورزشکاران حرفه ای از تاریخ ۴ می به بعد می توانند با رعایت قوانین بهداشتی و البته پشت درهای بسته ورزشگاه ها و مراکز تمرینی، تمرینات خود را از سر بگیرند. این در حالی است که وزیر ورزش این کشور یعنی وینچنزو اسپادا فورا اعلام کرده که با رعایت نکات ایمنی تمرینات از تاریخ ۱۸ می به بعد پیگیری می‌شود.

علی رغم این که طی روزهای اخیر خوش‌بینی زیادی در رابطه با احتمال از سرگیری مسابقات سری آ مطرح شده اما به نظر می‌رسد که باشگاه یوونتوس قصد ندارد بازیکنان خود را تا قبل از تاریخ ۱۸ می مجبور کند که به تورین برگردند.

در همین رابطه کریستیانو رونالدو به همراه همسرش جورجینا رودریگز در کشور پرتغال و مادیرا به سر می برند. طی ساعات گذشته اما شایعاتی درباره احتمال بازگشت زودهنگام فوق ستاره پرتغالی به تورین مطرح شد و حتی گفته شد که این بازیکن همین امشب راهی ایتالیا خواهد شد. با این حال به نظر می‌رسد که با توجه به عدم اصرار یوونتوس برای بازگشت بازیکنان تا قبل از تاریخ ۱۸ می، رونالدو فعلا در پرتغال ماندگار خواهد شد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس