ستاره فرانسوی چلسی در آستانه بازگشت به خانه

بر اساس گزارش رسانه‌های فرانسوی، مسئولان باشگاه‌های موناکو و چلسی برای انتقال ستاره فرانسوی آبی‌های لندن در حال مذاکره هستند و احتمال بازگشت باکایوکو به خانه بسیار زیاد است....

ستاره فرانسوی چلسی در آستانه بازگشت به خانه

به گزارش مدال؛ «تیمو باکایوکو» هافبک 25 ساله و فرانسوی که با درخشش در موناکو نام خود را مطرح کرد و راهی چلسی شد، پس از ناکامی در لندن و یک فصل حضور قرضی در میلان، حالا در راه بازگشت به موناکو قرار دارد.

طبق گفته «RMC» مسئولان باشگاه‌های موناکو و چلسی درباره انتقال قرضی باکایوکو در حال مذاکره هستند. او که تابستان 2017 با 40 میلیون پوند از موناکو به چلسی پیوست، هرگز نتوانست نمایش خوب پیشین خود را در استمفوردبریج تکرار کند و حالا در آستانه جدایی مجدد قرار گرفته.

مسئولان موناکو به بازگرداندن او علاقه بسیاری نشان داده‌اند و حاضر به قبول شرایط آبی‌های لندن هستند. با توجه به کسب یک امتیاز در سه هفته نخست فصل جدید لیگ یک فرانسه، موناکو نشان داده که به یک هافبک مرکزی نیازی مبرم دارد و بازگشت باکا می‌تواند گزینه خوبی برای آنها باشد.

بیشتر بخوانید:

خوشحالی شدید سرمربی چلسی از پیشنهاد آرسنال!

تگ ها


تیمو باکایوکو باکایوکو موناکو چلسی موناکو آبی های استمفوردبریج آبی های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان تیموئه باکایوکو چلسی موناکو لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال