بازگشت ستاره فوتبال زنان به میادین (عکس)

کاپیتان سابق تیم فوتبال زنان سپاهان در پیامی اینستاگرامی خطاب به فرزندش، خبر از بازگشت به میادین داد....

به گزارش "ورزش سه" الهام فرهمند که یکی از چهره‌های شاخص فوتبال زنان ایران به شمار می‌رود، در یک سال گذشته به واسطه به دنیا آمدن فرزندش از میادین ورزشی دور بود اما در ماه‌های اخیر تلاش می‌کرد تا بتواند به مستطیل سبز بازگردد و بتواند بار دیگر در فوتبال زنان به میدان برود.

فرهمند که یکی از زوج‌های فوتبالی ایران را شکل می‌دهد و همسر حسین پاپی ستاره سابق سپاهان است، یکی از هافبک‌های خلاق و بازیساز فوتبال زنان است و حالا تصمیم گرفته بعد از دوری یکساله به میادین بازگردد.

این هافبک ۲۸ ساله که سابقه قهرمانی در لیگ برتر با تیم آینده‌سازان اصفهان را دارد، پس از تجربه پوشیدن پیراهن سپاهان اصفهان و وچان کردستان حالا برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان با تیم ذوب‌آهن اصفهان به توافق رسیده است.

الهام فرهمند در پیامی اینستاگرامی خطاب به فرزندش، خبر از بازگشت به میادین داده و گفت:

«دختر نازنینم
میخوام اینو بدونی اگه دارم چندین ساعت در طول روز ازت دور میشم، اگه دارم این حجم از فشار و سختی و تمرین و دلتنگی و گهگاه درد رو تحمل میکنم بخاطر اینه که در آینده بتونی به مامانت افتخار کنی و بدونی وجود تو باعث انگیزه ای شده تا من بیشتر تلاش کنم. توی راه خیلی خیلی سختی قدم گذاشتم، امیدوارم لطف خدا و دعا و محبت همه ی شما توی این مسیر منو همراهی کنه. میدونم توی باشگاه بزرگ و ریشه داری اومدم، با تمام توان برای پیروزی و سربلندی نام ذوب آهن میجنگم»

فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان از فردا آغاز خواهد شد و تیم فوتبال زنان ذوب‌آهن اصفهان در خانه پذیرای پالایش گاز ایلام خواهد بود.

تگ ها


فوتبال بانوان