بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس

سجاد شهباززاده بود که با ارسال یک پاس در عمق محمد محبی را با گلر تیم خوشه طلایی ساوه تک به تک کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تعویض های محرم در دیدار برابر خوشه طلایی از دقیقه ۴۵ با حضور یاسین سلمانی به جای سروش رفیعی آغاز شد و سپس در ادامه جلال علی محمدی و سجاد شهباززاده نیز تا دقیقه ۷۰ برای تغییر جریان بازی وارد زمین شدند.


این تعویض ها اما در ۹۰ دقیقه خیلی کارساز نشد و در وقت های اضافی بود که تیم سپاهان نمایش بهتری نسبت به میزبان سخت کوشش ارائه کرد و سرانجام در دقیقه ۱۱۵ بود که حملات آنها نتیجه داد و روی پاس بسیار دقیق و خیره کننده سجاد شهباززاده، محمد محبی با خزائی فرد گلر خوشه طلایی تک به تک شد  و با دریبل این دروازه بان گل اول بازی را ثبت کرد.


چند دقیقه بعدتر هم روی کار بسیار خوب و تکنیکی یاسین سلمانی یکی دیگر از تعویضی های تیم محرم نویدکیا گل دوم مسابقه با پاس به عقبی که این بازیکن برای سجاد شهباززاده فراهم کرد، به ثمر رسید تا سپاهان با نقش آفرینی مستقیم تعویضی های نویدکیا و به خصوص سجاد که گره بازی را با یک پاس دیدنی باز کرد، برنده یک دیدار سخت لقب بگیرد و به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی راه پیدا کرد.


نکته دیگر اینکه شهباززاده در سه بازی متوالی لیگ برتر موفق به گلزنی نشده بود و آمار گل های او روی عدد ۱۶ متوقف شده بود. سرانجام اما پای سجاد به گلزنی در ساوه باز شد تا هواداران سپاهان با امیدواری بیشتری نمایش این بازیکن را در دیدار بعدی مقابل پرسپولیس تماشا کنند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان سجاد شهباز زاده