بازگشت سوشا مکانی به ترکیب تیم ملی

دروازه بان سابق پرسپولسی که بعد از اتفاقات فصل گذشته و شرایط حاشیه ای که برایش رقم خورده بود، ترجیح داد در این فصل راهی لیگ نروژ شود، بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد ......

 دروازه بان سابق پرسپولسی که بعد از اتفاقات فصل گذشته و شرایط حاشیه ای که برایش رقم خورده بود، ترجیح داد در این فصل راهی لیگ نروژ شود، بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد.


به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، سوشا مکانی که این روزها در ترکیب تیم میوندالن در لیگ نروژ فعالیت می کند، توانست بار دیگر از سوی کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی دعوت شود و برابر پاپوآ گینه نیز فرصت حضور در میدان را به دست آورد. تیم ملی در حالی هفته آینده برابر سوریه قرار خواهد گرفت که علیرضا بیرانوند را به دلیل شکستگی دست در اختیار ندارد و علیرضا حقیقی نیز از لیست نفرات مدنظر کی روش خط خورده است. این مساله فرصت مناسبی برای دیگر دروازه بانان تیم ملی فراهم کرده تا برای حضور در ترکیب اصلی قابلیت خود را به نمایش بگذارند. سوشا مکانی در دقایقی که در زمین حضور داشت البته با فشار چندانی از سوی حریف مواجه نشد و تک گل گینه ای ها هم در زمان حضور محمدرضا اخباری در درون دروازه ایران به ثمر رسید.


با این حال باید منتظر ماند و دید سرمربی پرتغالی تیم ملی در دیدار روز سه شنبه از میان سوشا مکانی، رشید مظاهری و محمدرضا اخباری به کدامیک فرصت حضور در ترکیب اصلی را خواهد داد.

تگ ها


فوتبال