بازگشت سون به کره با عینک و ظاهری عجیب

سون هیونگ مین کاپیتان تیم ملی کره جنوبی با ظاهری عجیب و عینکی بر چشم برای دو دیدار با سوریه و ایران وارد اینچئون شد....

به گزارش "ورزش سه"، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای برگزاری دو دیدار برابر سوریه و ایران از روز گذشته آغاز شده است و امروز صبح سون هیونگ مین ستاره تاتنهام به همراه چند لژیونر اروپایی دیگر کره ای ها، وارد این کشور شدند تا خود را به کادرفنی معرفی کنند.

وب سایت news۱ کره جنوبی در این خصوص نوشت: سون هیونگ مین ستاره تاتنهام و تیم ملی کره جنوبی، بعد از ظهر امروز از طریق ترمینال شماره ۲ فرودگاه بین المللی اینچئون وارد کره شد. کاپیتان تیم ملی با ظاهری عجیب، پوشیدن تی شرتی مشکی و با عینکی متفاوت تر از همیشه به کشور بازگشت و برای هواداران دست تکان می داد.

سون یک روز دیرتر از سایر هم تیمی هایش خود را به کمپ تیم های ملی رساند که علت آن، حضور در دیدار تاتنهام برابر آستون ویلا بود. علاوه بر این، هوانگ یوی جو مهاجم بوردو و کیم مین جائه مدافع فنرباغچه وارد کره شده و مستقیما راهی کمپ تیم های ملی شدند.

این وب سایت در پایان گزارش خود نوشته است: انتظار می رود سه لژیونر اروپایی که جزو ترکیب ثابت تیم ملی هستند پس از استراحت کافی و تمرینات ریکاوری در روز هفتم اکتبر برابر سوریه بازی کنند. کره جنوبی در حال حاضر پس از ایران (۶ امتیاز) با ۱ برد و ۱ تساوی (۴ امتیاز) در رده دوم گروه قرار دارد.

تگ ها


کره جنوبی سون هیونگ مین تیم ملی کره جنوبی