بازگشت سیدجلال، بازگشت کلین شیت

بازگشت سیدجلال حسینی و هماهنگی او با خلیل زاده، بار دیگر برای پرسپولیس با کلین شیت همراه شد....

به گزارش مدال، پرسپولیس باز هم نسبت به بازی قبل با یک تغییر پا به میدان گذاشت و کاپیتان سرخ ها بار دیگر به میدان بازگشت تا در کنار شجاع خلیل زاده زوج خط دفاعی این تیم را تشکیل دهند و جالب این که بازگشت کاپیتان حسینی به ترکیب همانند سه دیدار قبلی با کلین شیت برای شاگردان گابریل کالدرون همراه بود.
این یک واقعیت است که شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی طی دو فصل اخیر به بالاترین حد هماهنگی رسیده‌اند و نمایش این دو بازیکن در کنار یکدیگر توانسته این تیم را به نتایج مناسبی برساند. بر همین اساس بار دیگر حضور این دو بازیکن در کنار هم با کلین شیت برای پرسپولیس همراه شد.
سیدجلال حسینی که طی سه دیدار مقابل نفت آبادان، فولاد خوزستان و ذوب آهن با حضور در ترکیب پرسپولیس توانسته بود نقش مهمی در کسب پیروزی و کلین شیت برای این تیم به جا بگذارد، در تصمیمی عجیب از سوی کالدرون در جدال مقابل گل گهر سیرجان نیمکت نشین شد تا آنها بار دیگر با دریافت گل بازی را به پایان برسانند.

سرمربی آرژانتینی برای دیدار مقابل سایپا بار دیگر سیدجلال حسینی را به ترکیب اصلی بازگرداند و او موفق شد در کنار شجاع خلیل زاده نمایش مناسبی برابر شاگردان ابراهیم صادقی به جا بگذارد و در نهایت با کلین شیت و پیروزی دو گله بازی را به پایان رساندند.

بیشترببینید:

صحبت‌های جلال حسینی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا/ ویدیو

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بازی سایپا و پرسپولیس هفته پانزدهم هفته پانزدهم لیگ نوزدهم فوتبال ایران فوتبال