بازگشت شجاعیان و غیبت احتمالی فرشیدها در ترکیب آبی‌ها

تیم فوتبال استقلال تهران بعد از یک پیروزی و یک شکست روز چهارشنبه در سومین هفته از رقابتهای لیگ برتر در تهران به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آبی پوشان تهران که پس از شروع خوب در هفته نخست لیگ برتر هفته دوم را با شکست پشت سر گذاشتند، در سومین هفته از این مسابقات میزبان ماشین سازی تبریز هستند. تیمی که با یک مساوی و یک شکست برای دیدار با استقلال آماده می‌شود.

آبی پوشان بعد از شکست مقابل فولاد با حاشیه‌هایی مواجه شدند که وضعیت این تیم را تا حدودی بحرانی کرد که یکی از آنها هجمه‌های فراوان هواداران به فرشید باقری، هافبک میانی این تیم بود. باقری شب گذشته در یک مصاحبه چند ثانیه‌ای از باشگاه استقلال و محمود فکری درخواست کمک برای جدایی از این تیم کرد و این امکان وجود دارد که فرایند این اتفاقات منجر به دوری او از ترکیب اولیه آبی پوشان شود.

فرشید اسماعیلی یکی دیگر از هافبک‌های آبی پوشان نیز با مصدومیتی جزیی مواجه است که ممکن است این مصدومیت مانع از حضور او در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر شود که در این صورت آبیها در هفته سوم بدون فرشیدها ارنج خواهد شد.

از سوی دیگر داریوش شجاعیان هافبک خلاق آبی پوشان که ماه‌های زیادی را به دلیل مصدومیت و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات از دست داده بود به شرایطی رسیده که قادر به حضور در ترکیب باشد و بعید نیست در غیاب فرشیدها، شجاعیان از سوی فکری در ترکیب اولیه آبی پوشان قرار گیرد.

دیدار تیم‌های استقلال و ماشین سازی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۱۵ چهارشنبه ۵ آذر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و احتمال اینکه فکری تغییراتی در ترکیب اولیه تیمش اعمال نماید وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

آیا مهمترین تغییر استقلال در راه است؟

استقلال با «ماشین» از بحران عبور کند/ هیچ تیمی از پیش بازنده نیست

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران ماشین سازی تبریز لیگ برتر فوتبال ایران محمود فکری فوتبال ایران فرشید باقری فرشید اسماعیلی داریوش شجاعیان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال