بازگشت شهر خودرو بعد از چله‌نشینی در تهران

شاگردان سیدعباسی از امروز تمرینات خود را در مشهد پیگیری خواهند کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال شهر خودرو خراسان که در جدول رده‌بندی لیگ برتر وضعیت مناسبی ندارد و از ۱۰ مسابقه توانسته تنها ۲ امتیاز به دست آورد و قعرنشین است، فردا در رقابت‌های یک شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان استقلال ملاثانی است؛ با توجه به عدم تعیین سرمربی همچنان داوود سیدعباسی سکاندار شهر خودرویی‌هاست و این تیم را هدایت می‌کند.

از پیش از دیدار هفته دوم مقابل هوادار، بازیکنان شهر خودرو به تهران سفر کردند و تمرینات این تیم نیز در تهران پیگیری می‌شد و صرفا برای انجام مسابقه به مشهد سفر می‌کردند اما به نظر می‌رسد بعد از دوری ۴۰ روزه تمرینات از مشهد، قرار است از امروز تمرینات این تیم در مشهد و ورزشگاه ثامن الائمه پیگیری شود.

حمیداوی مالک شهر خودرو در توضیح این اتفاق گفته بود که اسپانسر تیمش این‌چنین درخواست داشته و در تهران شرایط را برای شهر خودرویی‌ها فراهم کرده است.

گفتنی است که بعد از دیدار با استقلال ملاثانی، جمعه در مشهد مجدداً شهر خودرویی‌ها میزبان خواهند بود و این‌بار در لیگ برتر میزبان استقلال تهران هستند و مصاف دشواری را با یکی از مدعیان قهرمانی لیگ بیست و یکم دارند.

باید دید تمرینات شهر خودرو که تا بازی با استقلال قطعا در مشهد قرار است برگزار شود، بعد از آن چه سرنوشتی دارد و آیا این جلسات تمرینی در مشهد ادامه پیدا خواهد کرد یا به روال سابق و هفته‌های گذشته بر می‌گردد و مجدداً بازیکنان شهر خودرو به تهران سفر می‌کنند.

تگ ها


پدیده مشهد فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال