بازگشت شواین اشتایگر به اروپا؟

باستین شواین اشتایگر، اسطوره تیم ملی آلمان که در آستانه اتمام قراردادش با شیکاگو فایر قرارداد دارد، مدعی شد که هنوز آینده اش نامشخص است ......

باستین شواین اشتایگر، اسطوره تیم ملی آلمان که در آستانه اتمام قراردادش با شیکاگو فایر قرارداد دارد، مدعی شد که هنوز آینده اش نامشخص است.

هافبک سابق بایرن مونیخ و منچستریونایتد در ماه مارس امسال به شیکاگو فایر پیوست و در دیدار اولش برای این تیم، در تساوی 2-2 مقابل مونترئال ایمپکت موفق به گلزنی شد. شیکاگو فایر موفق شد با پیروزی 4-1 مقابل سن خوزه ارثکوئک، به پلی آف لیگ آمریکا صعود کند و شواین اشتایگر فرصت کسب جام در ام ال اس را دارد. قرارداد او در پایان سال 2017 به پایان خواهد رسید و او مدعی شد که ممکن است هر اتفاقی در آینده رخ دهد.

او گفت:"من قراردادی یک ساله بستم تا ببینم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. چیزی که در حال حاضر قطعی است، این است که من قرارداد دارم؛ ولی هنوز موضوع جدیدی در جریان نیست و هر اتفاقی در آینده ممکن است رخ دهد. باید صبر کنیم و ببینیم چه خواهد شد."

به گفته برخی نشریات، شواینی از اروپا پیشنهاداتی در اختیار دارد و با توجه به اینکه می تواند در چمپیونزلیگ به میدان برود، ممکن است در پایان قراردادش به اروپا بازگردد.

تگ ها


اخبار روز باستین شواین اشتایگر فوتبال