بازگشت عجیب صنعت نفت آبادان از تبریز

شاگردان سیروس پورموسوی بعد از جدال مقابل ماشین سازی تبریز با دردسر بزرگی برای بازگشت مواجه شدند....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته صنعت نفت آبادان در تبریز به مصاف ماشین سازی رفت که در پایان این بازی با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

بعد از اتمام این بازی نفتی ها ساعت ۱۸:۳۰ به صورت زمینی با اتوبوس راهی تهران شدند که از تهران به صورت هوایی راهی آبادان گردند. اما در عین ناباوری درحالی که نفتی‌ها بعد از ۴ ساعت از شهر تبریز خارج شده بودند اتوبوس این تیم در حوالی زنجان دچار نقص فنی می‌شود. بازیکنان و اعضای کادرفنی صنعت نفت درحالی در سرما منتظر تعمیر وسیله نقلیه خود بودند که این کار نزدیک به ۲ ساعت به طول انجامید.

بعد از آن نفتی ها به مسیر خود ادامه دادند تا سرانجام بعد از ۹ ساعت، حوالی ساعت سه و نیم شب به تهران برسند. شاگردان پورموسوی  ساعت ۱۳:۳۰ راهی فرودگاه شدند تا راس ساعت ۱۴:۳۰ به سمت آبادان پرواز کنند و هم اکنون در مسیر تهران به آبادان هستند.

از همین رو تمرینات امروز و فردای شاگردان سیروس پورموسوی به دلیل خستگی بازیکنان تیم تعطیل شد تا از مصدومیت احتمالی بازیکنان این تیم جلوگیری شود.

پیش از این نفتی ها بعد از بازی با مس رفسنجان در هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر نیز بازگشت عجیب و غریبی از رفسنجان به آبادان داشتند که با توجه به نتایج اخیر این تیم به نظر می‌آید این تیم همچنان در شوک این اتفاق باشد که بازگشت عجیب این تیم از تبریز هم به آن اضافه شد.

تگ ها


صنعت نفت آبادان