بازگشت علی علیپور به تمرینات ماریتیمو

علی علیپور مهاجم تیم ماریتیمو که به دلیل مصدومیت نتوانست در سه هفته اخیر لیگ برتر پرتغال به میدان برود بعد از رفع مصدومیت بار دیگر به تمرینات این تیم برگشته است....

به گزارش "ورزش سه"، ماریتیمو با گذشت ۱۳ هفته از لیگ برتر پرتغال با ۱۴ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد. این تیم تا به اینجای کار ۱۲ گل زده و ۱۶ گل خورده و معدل گل زده این تیم در هر بازی به یک گل نمی رسد. انتظار می رود علی علیپور که در لیگ برتر ایران به عنوان آقای گلی دست پیدا کرده با بازگشت به ترکیب ثابت این تیم مشکل گلزنی ماریتیمو را حل کند. او در آخرین حضور در ترکیب تیم ماریتیمو و در بازی با بلننسس در هفته دهم لیگ برتر پرتغال تا دقیقه ۷۵ در میدان حضور داشت؛ اگر چه موفق به گلزنی نشد اما موجب اخراج یکی از بازیکنان حریف شد و در ادامه بازیکنی که به جای او وارد میدان شد دروازه حریف را باز کرد و ماریتیمو به برتری یک بر صفر رسید.

علی علیپور بعد از این بازی در جام حذفی مصدوم شد؛ او هم اکنون توام با حضور در تمرینات گروهی ماریتیمو فیزیوتراپی هم انجام می دهد و به نظر می رسد از هفته چهاردهم رفته رفته به ترکیب تیم ماریتیمو نزدیک شود. این تیم در هفته چهاردهم لیگ برتر پرتغال باید با ویسنته بازی کند.

سرمربی ماریتیمو در آخرین اظهار نظر در مورد علی علیپور بعد از بازی با بلننسس خطاب به خبرنگاران گفته بود: او اگر چه در این بازی برای ما گل نزد اما در بازپس گیری توپ خیلی خوب عمل کرد و موجب شد تا ما حملات خطرناکی روی دروازه حریف داشته باشیم و در نهایت به هدف خود که پیروزی در این بازی بود رسیدیم.

تگ ها


ماریتیمو علی علیپور