بازگشت فرشاد به آزادی برای سهمیه آسیایی

احمدزاده وینگر تیم فولادخوزستان انگیزه زیادی برای رویارویی برابر تیم سابق خود خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم⁦‌های فولادخوزستان و پرسپولیس از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت، تقابل جواد نکونام و یحیی گل‌محمدی سرمربیان دو تیم که کاپیتان‌های سابق تیم ملی ایران بوده‌اند قطعا جالب توجه است با این توضیح که دیدار رفت و تقابل این دو سرمربی در نیم‌فصل نخست با برتری تک‌گل فولاد برابر شهرخودرو که هدایتش را گل‌محمدی بر عهده داشت، به پایان رسید.

فرشاد احمدزاده وینگر تیم فولاد خوزستان که در نیم‌فصل نخست در پرسپولیس حضور داشت، با آمدن به تیم نکونام دوباره احیا شده و از بهترین خریدهای نیم‌فصل به حساب می‌آید. او که با قدکوتاه، بسیار خوب ضربه سر می‌زند، در دیدار مقابل ماشین‌سازی تبریز یکی از گل‌های تیمش را با ضربه سر روی سانتر وحید حیدریه به ثمر رساند. بازگشت وی به ورزشگاه آزادی پس از حدود ۷ماه، می‌تواند جذاب باشد چرا که باید در مقابل مدافعینی بازی کند که بسیار و بسیار در تمرینات با آن‌ها تقابل داشته و نقاط ضعف و قدرت آن‌ها را می‌داند.

در بین بازیکنان کنونی فولاد علاوه بر احمدزاده، وحید حیدریه و شهاب گردان سابقه بازی در پرسپولی را داشته اند و همچنین حسین کعبی، مهدی هاشمی‌نسب و سیدمحمد علوی نیز در کادرفنی قرمزپوشان اهوازی سابقه حضور در پرسپولیس را به عنوان بازیکن داشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر فولاد خوزستان

نکونام: در شرایط نابرابر با پرسپولیس بازی می‌کنیم

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران فرشاد احمدزاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال