بازگشت فرنگی‌کار مغضوب به میدان/ حضور سعید عبدولی در لیگ برتر

فرنگی‌کار جنجالی تیم ملی کشتی ایران بعد از مدت‌ها دوری از میادین به دلایل مختلف، دوباره با حضور در مرحله نهایی لیگ برتر به میدان باز می‌گردد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، اواسط سال جاری بود که سعید عبدولی با انتقاد تند خود از وضعیت کشتی، خواسته یا ناخواسته وارد مسائل حاشیه‌ای و حذف از گردونه مدعیان شد که بزرگترین تبعات آن، عدم دعوت به اردوی تیم ملی و غیبت در رقابتهای انتخابی بود؛ به طوری که برخی از اهالی کشتی هم تأیید کردند، حذف به ظاهر مقطعی سعید عبدولی از اردوها و رقابت‌های انتخابی به اظهارات تند و صریح او ربط داشت که در تلویزیون مطرح شد و متولیان فدراسیون کشتی را از زیر تیغ انتقاد گذراند.

متولیان کشتی و کادر فنی تیم ملی در واکنش به این اتفاقات اعلام کردند عدم دعوت عبدولی به اردو و رقابتهای انتخابی، دلایل شخصی و فنی داشته است و سعید عبدولی گفته بود فعلاً شرایط حضور در انتخابی و اردوی تیم ملی را ندارد!

عبدولی که در ماه های اخیر به نوعی مغضوب واقع شده بود، ترجیح داد در همان زادگاهش تمرین کند و فعلاً حرفی از بازگشت به اردو و تیم ملی را نزند، تا اینکه لیگ برتر کشتی بهانه خوبی برای او شد تا دوباره به میدان بازگردد.

بر این اساس سعید عبدولی به عنوان دارنده مدال برنز المپیک و طلای جهان به تازگی با عقد قرارداد رسمی با تیم بازار بزرگ در پیکارهای لیگ برتر حضور خواهد یافت. البته تیم بازار بزرگ در شرایطی توانست سعید عبدولی را جذب کند که میثم دلخانی را از لیست خود خارج کرد.

مرحله نیمه نهایی و فینال لیگ کشتی فرنگی روز سه شنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

هشدار به مدعیان لیگ برتر کشتی/ انجام تست دوپینگ در مرحله نهایی

حسین نوری از راهیابی به فینال بازماند

 

 

تگ ها


سعید عبدولی کشتی فرنگی لیگ کشتی کشتی