بازگشت فوری مسی و افزایش نگرانی‌‌ها

لیونل مسی شب گذشته با پروازی فوری از بوینس آیر به براسلونا بازگشت در حالیکه وضعیت مصدومیت او نگران کننده است ......

 لیونل مسی شب گذشته با پروازی فوری از بوینس آیر به براسلونا بازگشت در حالیکه وضعیت مصدومیت او نگران کننده است.
 

به گزارش "ورزش سه"، همه چیز از دوشنبه پیش شروع شد وقتی مسی به علت مصدومیت از ناحیه همسترینگ که در بازی با بیلبائو بدان دچار شده بود، به کلینیک باشگاه بارسلونا رفت تا مجوز پزشکی برای همراهی تیم ملی آرژانتین را کسب کند.

پزشکان بارسا پس از بررسی های دقیق به مسی اطلاع دادند که بهتر است در بازی آرژانتین برابر اروگوئه به میدان نرود چون ریسک شدت یافتن مصدومیتش وجود دارد با این حال مسی به آرژانتین سفر کرد و در تمرینات تیم کشورش نیز حضور یافت.

 

ادگاردو بائوسا، سرمربی آرژانتین در نشست خبری پیش از بازی با اروگوئه، در اظهارنظری عجیب گفت که باشگاه بارسلونا از مسی خواسته بود به آرژانتین سفر نکند اما این تقاضا با مخالفت او روبرو شد چرا که مسی به تیم ملی تعصب دارد و می خواهد برابر اروگوئه به میدان برود.

این صحبت ها با واکنش تند باشگاه بارسلونا روبرو شد و مدیر ورزشی این باشگاه در مصاحبه خود هرگونه مخالفت باشگاه با سفر مسی به آرژانتین را تکذیب کرد.

 

در هر صورت مسی برابر اروگوئه به میدان رفت و گل برتری تیمش را نیز به ثمر رساند اما عاقبت ریسک کردن فوق ستاره، مصدومیت از ناحیه پوبیس بود. مسی پس از بازی صراحتا تاکید کرد که از ناحیه ران پا و لگن احساس درد شدیدی می کند و سپس مربی آرژانتین تایید کرد که مسی به بارسلونا باز می گردد و برابر ونزوئلا به میدان نخواهد رفت.

مسی شب گذشته آرژانتین را به مقصد اسپانیا ترک کرد تا به سرعت تحت نظر پزشکان بارسلونا قرار بگیرد. نوع مصدومیت او به گونه ای است که حتی ممکن است کار به جراحی نیز بکشد. نگرانی ها از این بابت در بارسلونا بالاگرفته و باید دید نظر تیم پزشکی بارسلونا در مورد وضعیت مسی چه خواهد بود.

 

تگ ها


فوتبال