بازگشت فیروز به ورزشگاه خانگی (عکس)

سرمربی جدید تیم تراکتور از امروز تا پایان فصل ۶ بازی فرصت دارد تا این تیم را به جمع مدعیان سهمیه برساند....

به گزارش ورزش سه، تنها دو روز پیش از بازی امروز تراکتور مقابل ذوب آهن، باشگاه تراکتور از قبول استعفای رسول خطیبی و انتخاب فیروز کریمی به عنوان جانشین او خبر داد. اتفاقی که بسیار عجیب بود اما به قدری سریع و بدون مقدمه انجام شد که جای هیچ واکنشی را باقی نگذاشت.

فیروز کریمی در کمتر از ۴۸ ساعت پس از انتخابش به عنوان سرمربی تراکتور، امروز تیمش را مقابل ذوب آهن در تبریز به میدان فرستاده است. بر اساس تصمیم گیری باشگاه تراکتور بازی های خانگی این تیم از بازی امروز تا پایان فصل در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار خواهد شد؛ ورزشگاهی که فیروز کریمی خاطرات خوشی با آن دارد.

فیروز کریمی بعد از این که گسترش فولاد شروع خوبی با بوناچیچ در لیگ برتر ۹۷-۹۶ نداشت، به عنوان جانشین او در تبریز حضور یافت. گسترش فولاد با هدایت سرمربی جدیدش در آن مقطع نتایج بسیار خوبی گرفته و موفق شد از جمع تیم های قعر جدولی خارج شود. کریمی طی ۷ بازی نخست خود با گسترش موفق به کسب ۴ پیروزی شد.

حال بعد از ۴ سال فیروز کریمی یک بار دیگر در قامت سرمربی به شهر تبریز بازگشته و این بار هدایت تراکتور را به عهده گرفته است. او برای آسیایی کردن تیمش کار سختی ندارد و می تواند با کسب چند برد به این هدف برسد. تراکتور در حال حاضر با ۳۳ امتیاز در مکان هفتم حضور دارد و می تواند در صورت کسب پیروزی تا ۴ رده صعود کند. حریف امروز تراکتوری ها ذوب آهن است؛ تیمی که برای جا نماندن از جنگ بقا نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز بازی امروز دارد.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فیروز کریمی