بازگشت قاتل به صحنه جرم؛ انتقام گنابری از لندن

سرژ گنابری، ستاره هفته دوم لیگ قهرمانان بود؛ ستاره‌ای که 4گل به تاتنهام زد تا به مردم لندن یادآوری کند چه ستاره‌ای را از دست دادند....

سرژ گنابری، ستاره هفته دوم لیگ قهرمانان بود؛ ستاره‌ای که 4گل به تاتنهام زد تا به مردم لندن یادآوری کند چه ستاره‌ای را از دست دادند.

با اینکه بهترین بازیکن جام جهانی زیر 16سال دنیا شده بود و اولین نمایش‌اش در لباس آرسنال در 17سالگی همه را قانع کرده بود که او ستاره‌ای برای آینده خواهد بود، اما فوتبال به نوجوان اهل اشتوتگارت آلمان روی خوش نشان نمی‌داد. چیزی نمانده بود که اعتماد آرسن ونگر را برای رسیدن به ترکیب اصلی جلب کند. هواداران آرسنال او را جانشین سسک فابرگاس می‌دانستند و قرار بود اسلحه پنهان توپچی‌ها باشد، اما مصدومیت سخت و دوری یکساله‌اش از فوتبال همه چیز را بهم ریخت.

مدیران آرسنال در پایان فصل او را به وست بروموویچ قرض دادند، اما آنجا هم فرصتی برای بازی پیدا نکرد تا در تابستان در فهرست فروش باشگاه قرار بگیرد. گنابری که در 4فصل حضور در لیگ جزیره تنها 10بار فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا کرده و دوگل زده بود، فصل بعد 27بار برای وردربرمن بازی کرد و 11گل زد. از اینجا به بعد را همه می‌دانند. رفتن به هافنهایم و درخششی که چشم مدیران بایرن مونیخ را خیره کند تا او را جذب کنند و تبدیل به مهره غیرقابل تعویض ترکیب بایرنی‌ها شود. گنابری شب گذشته در لیگ قهرمانان اروپا پوکر کرد تا در بازگشت دوباره‌اش به لندن از شهری انتقام بگیرد که فرصت بازی به او نداد. هرچند ستاره آلمانی هنوز هم به آرسنال علاقه‌مند است و در پایان مسابقه از این گفت که هواداران آرسنال حتما از این دیدار لذت برده‌اند! سرژ گنابری ستاره آینده مانشافت است؛ بمب افکنی که در 10دیدار ملی در لباس آلمانها 9گل ثبت کرده و می‌تواند در معتبرترین تورنمنت فوتبال جهان پوکر کند.

 

بیشتر بخوانید: 

ستاره بایرن: سرژ گنبری؛ مهاجمی که تاتنهام را به خاک و خون کشید!

تگ ها


یادداشت یادداشت‌های اختصاصی سرژ گنابری بایرن مونیخ UEFA Champions League فوتبال