بازگشت قریب الوقوع ویکتور والدز به بارسلونا

ویکتور والدز دروازه بان بزرگ سابق بارسلونا به این باشگاه باز خواهد گشت....

به گزارش مدال و به نقل از موندودپورتیوو، ویکتور والدز در یک قدمی بازگشت به بارسلونا قرار دارد و این البته منوط به برنده شدن خوان لاپورتا در انتخابات ریاست این باشگاه خواهد بود.

روز گذشته لاپورتا با کسب بیش از ۱۰ هزار امضا رسما نامزد ریاست باشگاه بارسلونا شد و اکنون بیش از سه نامزد قطعی دیگر یعنی امیل روسود، ویکتور فونت و تونی فریکسا برای رسیدن به صندلی ریاست شانس دارد.

با افزایش شانس لاپورتا، حالا ویکتور والدز هم در آستانه بازگشت به بارسا قرار دارد. والدز که سال ها دروازه بان اول بارسا بود و در بهترین مقطع تاریخی باشگاه از دروازه آبی اناری ها حراست می کرد، سال ۲۰۱۹ نیز به بارسلونا بازگشت تا مربی تیم جوانان باشگاه شود. او سه ماه بعد از امضای قرارداد و پس از تنش و درگیری با پاتریک کلایورت مسئول تیم های پایه بارسلونا اخراج شد و تابستان امسال هدایت باشگاه دسته چهارمی هورتا را برعهده گرفت.

والدز با توصیه لاپورتا قرار است پنجشنبه از سمت خود کناره گیری کند و پس از انتخابات ۲۴ ژانویه(۵ بهمن) و برنده شدن احتمالی لاپورتا، او نیز به بارسا باز خواهد گشت تا در تیم های پایه، نقش مربی یا هماهنگ کننده را ایفا کند.

والدز در پایان فصل ۱۴-۲۰۱۳ از بارسا جدا شد و پس از بازی برای منچستریونایتد و میدلزبور از فوتبال خداحاظی کرد.

بیشتر بخوانید:

کناره گیری یکی از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا

حساب ویژه پوچتینو روی پدیده سابق بارسلونا

 

 

تگ ها


لاپورتا ویکتور والدس فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال